İZQ İnovasyon Liderliği Programı
  1. Ana Sayfa
  2. Etkinlikler

İZQ İnovasyon Liderliği Programı

0

Bir ülkenin ve insanlığın geleceği, şüphesiz olarak o ülkenin gençleri tarafından yapılan inovasyonlar ve girişimler ile mümkün olacaktır. Bu girişimlerin temellerini atmak ve yeni fikirler ile onları destekleyerek yeni projelere yelken açmak amacı ile yapılan bu program, 2021 yılı ve sonrasında da damga vurarak ülkemizin pozitif anlamda gelişmesine yardımcı olacağa benziyor. Sizler için bu program hakkında detaylı bilgilendirme ve içerik yazısı hazırladık.

Başvuru Ne Zaman?

Ücretsiz bir şekilde her yaş kategorisinden onlarca insanın katılımı ile şekillenecek olan bu program, 15 Nisan 2021 tarihinde sona erecek olan son katılım tarihi ile ön olana çıkıyor. Öte yandan katılım için gerekli koşulları sağlayan her birey, yediden yetmişe bu programa katılabilecek. Bu sayede her türlü fikre ve inovasyona doğrudan kulak asılarak oldukça verimli bir çerçeve etrafında insanların topluluğu fikir tartışması yapılacak.

Ayrıntılar Ve Başvuru İçin

Programa kimlerin katılacağı, kaç saat süreceği program içinde neler olduğu ve pek çok detaylı bilgiye erişmek için www.izq.com.tr/inovasyonliderligi sayfasını ziyaret edebilir, yine aynı şekilde bu link üzerinden de ücretsiz olarak başvuruları gerçekleştirebilirsiniz. Öte yandan başvuru sürecinde istenilen bilgiler hakkında da yine site üzerinden detaylandırılmış şekilde bilgi sahibi olmak mümkün olacaktır. Çeşitli iletişim bilgileri ve kayıt için gerekli olan isim soy isim gibi bilgiler eşliğinde kayıt işlemini gerçekleştirdikten sonra programın başlangıç tarihi olan 15 Nisan tarihini beklemeye koyulabilirsiniz.

Son Başvuru Tarihi

Tüm katılımcılar ve seyirciler için son başvuru tarihi 15 Nisan 2021 olarak belirlendi. Bu tarihten sonra herhangi bir şekilde alım yapılamayacak olup, kayıt işlemi esnasında eksik bilgi ile katılım yapmaya çalışanların bu istekleri reddedilecek. Programın başlangıç tarihi ise 26 Nisan tarihi olarak belirlenmiş durumda.

Yenilik Merkezi İzmir Ve İZQ Ortaklığı 

Programa ev sahipliği yapan iki kurum, özellikle de baştan sonra kusursuz program olması için elinden geleni yapacak. Siz değerli konukların en verimli şekilde vakitlerini geçirmesi sağlanacak. Program içeriğinde ise yine İnovasyon hakkında görüşler ve yeni projelerin konuşulması beklentiler arasında yer alıyor.

Yorum Yap