Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Erasmus Day Etkinliği
  1. Anasayfa
  2. Etkinlikler

Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Erasmus Day Etkinliği

0

Erasmus Days 2020 kapsamında Kütahya Dumlupınar Üniversitesi öğrencilere ışık tutacak bir etkinliğe imza attı. Erasmus+ koordinatörlüğü tarafından Erasmus ile yurtdışına gitmiş olan öğrencilerin deneyimlerini aktardığı bir etkinlik yapılmıştır. 2020 proje döneminde erasmus planı yapan öğrencilere ışık tutacak olan etkinlikte erasmusa nasıl gidilir, orada neler kazanılır, bundan sonraki hayatta erasmus etkisi gibi pek çok soru yanıtlanmıştır.

Sorular Yanıtlandı, Deneyimler Paylaşıldı

Erasmus ile yurtdışına gitmek pek çok öğrenci için unutulmaz deneyimlerden biridir. Ancak gitmeden önce pek çok kişi yeni bir yer, yeni bir hayat nedeniyle çekimser davranabilir. İşte bu soru işaretleri tam olarak yapılan etkinlik ile giderildi. Etkinliğe daha önce erasmus yapan öğrenciler davet edilmiştir. Böylece deneyimlerden ve önerilerden haberdar olma imkanı bulunmuştur.

Siz de Katılabilirsiniz

Erasmus days etkinlik için katılım sağlayamayan öğrenciler için Kütahya Dumlupınar üniversitesi Erasmus Day etkinliği video kaydı yayınlanmıştır. https://www.facebook.com/dpu.mevlana/videos/2740362756238079 adresi üzerinden etkinliği izlemek mümkündür. Eğer sizin de erasmus planınız varsa etkinliği dijital ortamdan rahatlıkla izleyebilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.