Çevreni Değiştir Hayatını Değiştir Kapanış Toplantısı
  1. Ana Sayfa
  2. Etkinlikler

Çevreni Değiştir Hayatını Değiştir Kapanış Toplantısı

0

Çevreni Değiştir, Hayatını Değiştir Kapanış Toplantısı, Sorgun Gençlik Derneği tarafından hazırlanmaktadır. Ayrıca Türkiye Ulusal Ajansı tarafından da desteklenerek, Avrupa Dayanışma Programı kapsamında gerçekleştirilecek olan kapanış toplantısı 16 Aralık 2020 tarihinde yapılacaktır.

Kapanış toplantısında proje kapsamında, proje faaliyetlerinin tanıtımı gerçekleştirilecektir. Aynı zamanda Avrupa Dayanışma Programı (ESC31) projesinde proje hazırlamak isteyen gençlere ve de Sivil Toplum Kuruluşlarına aşağıda yer alan konularda bilgilendirmeler yapılacaktır.

  • Avrupa Dayanışma Programı (ESC31) Nedir?
  • Avrupa Dayanışma Programına Nasıl Başvuru Yapılır?
  • Avrupa Dayanışma Programına Kimler Başvuru Yapabilir?
  • Avrupa Dayanışma Programının Hedef Kitlesi Kimdir?

Avrupa Dayanışma Programı

Avrupa Dayanışma Programı, bir yurtiçi dayanışma faaliyetidir. Kendi yerellerinde pozitif değişiklik oluşturmak isteyen en az 5 gencin 2 ile 12 ay arasında başlatılarak, geliştirdiği ve uyguladığı projelerdir.

Toplantı Detayları

Çevreni Değiştir Hayatını Değiştir Kapanış Toplantısı 16 Aralık Çarşamba günü saat 20.00 ile 21.00 saatleri arasında düzenlenecektir. Toplantı çevrimiçi olacak olup katılımcılara da katılım belgesi verilecektir. Toplantıya Türkiye genelinden başvuru yapılması mümkündür. Son başvuru tarihi 14 Aralık 2020 saat 20.00’ye kadardır.

Toplantıya katılmak için form doldurulması gerekmektedir. Form için tıklayınız.

Sosyal medya hesapları

Facebook

Twitter 

Instagram

Yorum Yap