Gençlik Fısıltıları | Bölgesel İstihdama Genç Bakış
  1. Ana Sayfa
  2. Etkinlikler

Gençlik Fısıltıları | Bölgesel İstihdama Genç Bakış

0

Bu sene Gençlik Fısıltıları ismi ile birlikte Bölgesel İstihdama Genç Bakış projesine sizler de dahil olabilirsiniz. Aşağıda proje detayları ve katılım bilgileri ile detaylı bilgilendirme linkleri yer alamktadır. 

Nedir | Hakkında Bilgi

Gençlerin demokratik yaşam içerisine etkin katılımlarını sağlamak amacıyla geliştirilmiş bir projedir. Bu proje Türkiye Ulusal Ajansı tarafından desteklenen ve Gençlik  Fısıltıları  projesi katılımcılarını beklemektedir.

Farklı şehirlerden katılan katılımcılar, kendi yaşadıkları şehir hakkında istihdam ve gelecek kaygıları ile ilgili fikirlerini paylaşarak işsizliğe ve istihdama bir bakış açısı oluşturmaktadır. Genel anlamda bölgesel sorunların masaya yatırılacağı ve bu sorunlara çözümler aranacak olan bu projeler hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. 

Son Başvuru Tarihi

Geleceğin Hakkında Söz Sahibi Ol temalı olan bu etkinliğe son başvuru tarihi olarak 8 Nisan 2021 tarihi belirlenmiştir. 

Aynı şekilde daha detaylı bilgi sahibi olmak için https://ensar.org/ adresini ziyaret edebilirsiniz. 

Yine bu proje için özel olarak açılan instagram hesabını ziyaret ederek proje hakkında en detaylı bilgilere hızlı bir şekilde ulaşmanız da mümkün olmaktadır. İnstagram hesabını: https://www.instagram.com/genclikfisiltilari/ buradan takip edebilirsiniz. 

Proje Hakkında

Gençlik Fısıltıları Bölgesel olarak istihdama destek sağlamak ve sorunları çözüme kavuşturmak amacıyla geliştirilmiş bir proje olup, Avrupa Komisyonu tarafından da desteklenmektedir. 

Doğrudan başvuru yapabileceğiniz ekrana ulaşmak isterseniz https://form.ensar.org/gnclkfisiltilari bu formu doldurarak başvuruda bulunabilirsiniz. Başvuru ekranında verdiğiniz bilgiler sonradan değiştirilmeyeceği için detaylıca okumanızı tavsiye ediyoruz. 

Yorum Yap