Ulusal Yeni Fikirler ve Ürünler Araştırma Destek Programı
  1. Ana Sayfa
  2. Etkinlikler

Ulusal Yeni Fikirler ve Ürünler Araştırma Destek Programı

0

30 Mart 2021 Salı gününde, Üniversite – Sanayi İşbirliği Destek Programı ile Araştırma Destek Programları Başkanlığının ortaklaşa olarak gerçekleştirecekleri . 1005 Ulusal Fikirler ve Ürünler Araştırma Destek Programı bilgilendirme etkinliği yapılacaktır. 

Etkinliğe TUBİTAK Başkanı Prof. Dr. Hasan Mandal katılım sağlayacaktır. Üniversite – Sanayi işbirliği konusunda yapılması gerekenler, staj programları ve yenilikçi eğitim metotları üzerine bilgilendirmeler yapılması planlanmaktadır.

Pandemi Döneminde Toplantılar

Şimdiye kadar alışık olduğumuzdan farklı devam eden bilgilendirme toplantılarına bir yenisi daha eklendi. Özellikle söz konusu olan Üniversite ve Sanayi gibi uygulamalı eğitim alanları olduğunda gerçekleşen toplantıların uzaktan olması da diğer konu başlığı olarak dikkatleri üzerinde toplamaktadır.

Etkinlik Ne Zaman ve Nerede

Etkinliğe ait katılım link bilgilerini yazımızın sonunda sizinle paylaştık. Tam olarak TÜBİTAK Resmi youtube hesabından bu etkinliği izleyebilirsiniz. 

Tarih 30 Mart 2021 Salı

Saat: 18.00

Etkinlik Katılım Linki

Dilerseniz TÜBİTAK Resmi Youtube hesabı üzerinden etkinlik günü ve saatinde katılım sağlayabilirsiniz. 

ETKİNLİĞE KATILMAK İÇİN TIKLAYIN

Dilerseniz de TÜBİTAK instagram adresini takip ederek etkinlik ve yenilikler hakkında daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

TÜBİTAK İNSTAGRAM HESABI

Yorum Yap