1. Ana Sayfa
  2. Hakkımızda

Hakkımızda


Youth Projects Group, ulusal ve uluslararası çapta düzenlenen projelerden haberdar olmayı, etkin ve hızlı şekilde ulaşabilmeyi sunan bir internet platformudur.

Ulusal ve Uluslararası gençlik projeleri, Yurt içi ve yurt dışı projeler, Yurtdışı fırsatları, Etkinlikler, Burslar, Üniversitelerin akademik faaliyetleri, Seminerler, Proje fırsatları ve fonlar, Kalkınma Ajansları projeleri, Yerel ve ulusal faaliyetler, STK çalışmaları, İş birliği imkânları, Stajlar, İşletmeler için kamu/kurum destekleri ve Türkiye-Avrupa Birliği arasındaki üyelik sürecini destekleyici her türlü faaliyete bir noktadan ulaşılabilecek yetkin bir platformdur.

Youth Projects Group, yurtdışı fırsatlarından yararlanmak isteyen gençler, ulusal ve uluslararası çağrılardan haberdar olmak isteyenler, akademik çalışmalara dair güncel bilgilere ulaşmak isteyenler; burs, hibe ve desteklerden yararlanmak isteyenler için gerekli bilgi stokunu sunan kapsamlı bir sosyal platformdur.

Proje, etkinlik ve duyurulara kolayca ulaşmak isteyenleri ilgili faaliyetlere yönlendirme misyonu üstlenen Youth Projects Group, ulusal ve uluslararası bir diyalog kültürü geliştirmek için kuruldu.

Youth Projects Group, farklı kültürde yaşayan insanlarla bir arada olmayı, Türkiye ve Avrupa arasındaki işbirliği, diyalog ve kültürel gelişmeye katkı sunmayı kendisine misyon edinmiştir.

Marka Tescil Belgemiz


Marka Tescil Belgemiz