Turizm Destinasyon Yönetimi Küçük Ölçekli Altyapı Programı
  1. Ana Sayfa
  2. Kalkınma Ajansı Projeleri
Trendlerdeki Yazı

Turizm Destinasyon Yönetimi Küçük Ölçekli Altyapı Programı

1

Çukurova Kalkınma Ajansı tarafından desteklenen program kapsamında, Çukurova Bölgesi’nde turizmin hareket kazanması, destinasyon odaklı bir yaklaşım ile gelişmesinin sağlanması ve elde edilecek kazanımlar ile Çukurova Bölgesi’ne gelecek turist sayısının ve doğal olarak turizm gelirlerinin artırılması hedeflenmektedir.

Tarsus, Kozan, Ceyhan, Silifke, Anamur, Pozantı gibi merkez ilçeler başta olmak üzere Çukurova bölgesindeki tüm alanlarda bulunan turizm değerlerinin en iyi şekilde tanıtılarak değerlendirilmesi hedeflenmektedir.

12 milyon TL toplam bütçenin ayrıldığı “Turizmde Destinasyon Yönetimi ve Küçük Ölçekli Altyapı Programı” kapsamında Üniversiteler, Kamu kurumu özelliği taşıyan meslek kuruluşları, Mahalli idareler ve bunlara ait birlikler ile Kamu kurum ve kuruluşları destekten faydalanabilirler.

Program Tarihleri ile İlgili Detaylar

Program ilanı, 26 Ağustos 2020 tarihinde gerçekleşmiştir.

Son başvuru tarihi, 12.10.2020 saat 23.59’a kadardır.

Taahhütname Teslimi ise, 19.10.2020 saat 17.00’ye kadar yapılmalıdır.

Daha fazla detay ve başvuru için tıklayınız.

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. Bu bölgelerin turizme kazandırılması gerçekten çok güzel olur. Tüm türkiyenin bu alanları görüp kolay bir şekilde ziyaret edilmelidir. Çünkü buralarda kültür var miras var, en önemliside toprak var

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.