Sky Discover Yaz Stajı | TUSAS
  1. Ana Sayfa
  2. İş ve Staj Fırsatları

Sky Discover Yaz Stajı | TUSAS

0

Sky Tusaş ile Senin kariyer yolun programı başvuruları başladı. Türkiye’nin gökyüzüne açılan kapısı olarak nitelendirilebilecek bu staj imkanından yararlanarak yeni bir vizyona sahip olmak ister misiniz? Sky Discover ve Sky Experience programlarına aşağıda bulunan linkler aracılığıyla başvuruda bulunabilirsiniz. 

Sky Discover Nedir?

Havacılık ve uzay programı olarak ön plana çıkan Sky Discover aracılığıyla ön plana çıkan staj programına dahil olarak kendinizi keşfedebilir ve geleceğin en önemli iş kolu olarak görülen havacılık/uzay konusunda yeni bir vizyona sahip olabilirsiniz. 

Sky Discover Başvuru Dönemi 

Bu programa başvuru dönemi; 5 Mart – 5 Nisan 2021 tarihleri arasında olup, ilgili link yazının altında verilmiştir. 

Sky Experience Nedir?

Stajyer mühendis programı olarak ön plana çıkan Sky Experience’ye dahil olarak uzun dönem stajınızı gerçekleştirebilir ve yeteneklerinizi ortaya çıkarabilirsiniz. Mühendislerin saha çalışmalarına aktif olarak katılmalarının amaçlandığı Sky Experience programının benzeri yurt dışında pek çok şirket tarafından da aktif olarak uygulanır. 

Sky Experience Başvuru Dönemi

İnternet sitesi içerisinde net bir zaman aralığı belirtilmemiş olup; başvuru dönemi olarak eylül ayı gösterilmiştir. Bu konuda daha detaylı bilgi sahibi olmak isterseniz Sky Discover – seninkariyeryolun adresini ziyaret edebilirsiniz. 

Genel Olarak Sky Programları

Genel olarak her iki programında stajyerlikten başlayarak gençlerin vizyon sahibi olmaları amacıyla gerçekleştirildiğini söyleyebiliriz. Bu bakımdan geleceğe umutla bakmak için sky programlarına katılmanızı tavsiye ederiz. 

Katılmak İçin

Dilerseniz burada bulunan https://www.instagram.com/tusaskariyer/ adresini ziyaret ederek hem yeni imkanlar ve staj olanakları hakkında bilgi sahibi olup hem de eğitimlere ulaşabilirsiniz. 

Doğrudan staj programları hakkında bilgiye ulaşmak isterseniz de https://www.seninkariyeryolun.com/ adresini ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Tusaş gerçek anlamda hem gençlerin vizyonunu geliştirmek için hem de yeni mühendislerin sahada işe katkı sağlamaları için çalışmalarına devam etmektedir. 

Yorum Yap