Genç Hayat Vakfı Çalışma Arkadaşı Arıyor
  1. Ana Sayfa
  2. İş ve Staj Fırsatları

Genç Hayat Vakfı Çalışma Arkadaşı Arıyor

0

Hatırlarsanız daha öncede Genç Hayat Vakfı’nın yaptığı olumlu çalışmalar hakkında bilgiler vermiştik. Şimdi ise bu vakfın yeni ekip arkadaşı arayışını sizlere aktarmak istiyoruz. Son başvuru tarihinin, 5 Nisan 2021 saat; 17.00 olduğunu hatırlatalım. 

İş Tanımı Hakkında

Genç Hayat Vakfı İstanbul ofisinde tam zamanlı olarak çalışacak Proje Geliştirme ve Uluslararası İlişkiler Koordinatörü aranmaktadır. 

Başvuru Şartları ise şu şekilde:

  • Sosyal Bilimler ile ilgili lisans veya yüksek lisans bölümlerinden mezun olmuş ve deneyim sahibi.
  • Proje geliştirme alanında (tercihen) deneyimli
  • Çocuk hakları alanında bilgi,
  • İleri düzeyde İngilizce bilgisine sahip olan (yazılı ve sözlü),
  • Microsoft Office uygulamaları ile iyi düzeyde bilgi ve uygulama,
  • Takım halinde çalışmaya istekli
  • Seyahat edebilme kısıtlaması bulunmayan

Genç Hayat Vakfı Hakkında

2008 yılında 11 – 18 yaş aralığında ki gençlerin eğitime daha rahat bir şekilde ulaşmasını sağlamak amacıyla kurulmuş bir vakıftır. 

Gençlerin ve çocukların kendilerini keşfetmeleri, eğitime daha kolay şekilde ulaşmaları ve yeteneklerinin farkına varmalarını amaçlayarak çalışmalarına devam eder. 

Bu sayede 2008 yılından günümüze kadarki geçen süre içerisinde on binlerce çocuğa yardımcı olmuş bir vakıftır. 

Vakıf faaliyetlerinde geliştirdiği modelleri çocukların eğitimi için herkesle beraber yapmaya çalışmaktadır. Sürdürülebilir eğitim modelleri sayesinde pek çok gencin hayatına ışık tutmuş bir vakıftır.

Özellikle mevsimlik işçi çocukların, kız çocuklarının eğitime ulaşmalarının sağlanması amacıyla yaptıkları çalışmalarla tanınmaktadırlar.

Başvuru ve İletişim

Vakfın resmi instagram sayfasını ziyaret ederek, yaptığı çalışmalar hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. https://www.instagram.com/genchayatvakfi/

Genç Yaşam Vakfının resmi internet sitesini ziyaret ederek yenilikler ve çalışmaları hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilir. Gönüllü çalışmalarına destek sağlayabilir veya bağış yaparak daha çok gencin eğitime ulaşmasına yol gösterebilirsiniz. http://genchayat.org/

Dilerseniz vakfın link ağacını ziyaret ederek güncel olarak ihtiyaçları, duyuruları ve çalışmalarına da hızlı bir şekilde göz atabilme imkanı bulabilirsiniz: https://linktr.ee/genchayatvakfi

Yorum Yap