Hayat Sende Derneği Gönüllü Ekip Arkadaşları Arıyor
  1. Ana Sayfa
  2. İş ve Staj Fırsatları

Hayat Sende Derneği Gönüllü Ekip Arkadaşları Arıyor

0

Hayat Sende Derneği koruma altında bulunan çocuk ve gençlerin daha iyi eğitim almasını sağlamak amacıyla çalışmalarına devam etmektedir. Onların eğitim ihtiyaçları, bursları, doğum günleri ve koruma programı sonrasında desteklenmeleri için çalışmalarına devam ediyor. Bu anlamda Hayat Sende Derneği’nin çalışmalarına daha da önem verdiğimizi söyleyebiliriz. 

Gönüllü Ekip Arkadaşları İlanı

Hayat Sende Derneği, açtığı ilan dahilinde gönüllü olarak çizer, illüstratör ve tasarımcı ekip arkadaşları aramaktadır. Bu çalışma arkadaşları sayesinde koruma altında bulunan çocuk ve gençlerle yapılan çalışmaların farkındalığı artırması amaçlanmaktadır.

Nasıl Başvurabilirim

Bu ekibe dahil olarak daha fazla koruma altında yetişen çocuğa yardımcı olmak isterseniz bir adet çalışmanızla birlikte [email protected] adresinden iletişime geçebilirsiniz. 

Bunun için son başvuru tarihinin: 10 Mart 2021 olduğunu hatırlatmış olalım.

Sosyal Medya Hesapları

Hayat Sende Derneğinin yaptığı çalışmalar hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak ve daha fazla farkındalık oluşturmak için sosyal medya hesaplarını takip etmeye davet ediyoruz. Bu sayede pek yapılan pek çok etkinliği ve farkındalık programlarını daha yakından takip etme olanağı elde edebilirsiniz. 

Nasıl Yardım Edebilirim

Hayat Sende Derneği pek çok farklı kampanya oluşturmanızı ve bu kampanyaları çevrenizle paylaşmanıza olanak sağlamaktadır. Bu sayede böyle bir derneğin varlığından haberdar olmayan kitlelere de yaptığınız yardımlarla örnek olabilirsiniz.

Dilerseniz bir öğrencinin ay ay burs almasını sağlayarak onun eğitimine destek olmanız da mümkün olmaktadır.

Sosyal Medya Hesapları

İNTERNET SİTESİ

FACEBOOK HESABI

İNSTAGRAM HESABI

https://linktr.ee/hayatsende bu bağlantı sayfasını kullanarak Hayat Sende Derneği ile ilgili temel bilgilendirme yazıları, anketler, podcastler ve daha pek çok farklı kaynak hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. 

Yorum Yap