Turuncu Eğitim Derneği Eğitim Asistanı İş İlanı
  1. Anasayfa
  2. Gençlik

Turuncu Eğitim Derneği Eğitim Asistanı İş İlanı

0

Suriye’deki iç savaştan etkilenen göçmenlerin sürdürülebilir hayat koşullarına sahip olması adına faaliyetler gösteren Turuncu Eğitim Derneği, Kahramanmaraş’ta istihdam edilmek üzere eğitim asistanı arıyor. Başvuru yapacak adayların işletme, ekonomi, maliye ve benzeri alanlardan üniversite derecesine sahip olmaları istenmektedir.

İngilizce seviyesinin iyi bir derecede olması gerekirken Microsoft Office programlarını da iyi derecede bilmek şartı aranıyor. Adayların Türk vatandaşı olmaları şarttır. Adayların Microsoft Office programlarını iyi bir şekilde kullanmaları talep edilmektedir. Daha önce sivil toplum kuruluşlarında çalışmış olan kimseler öncelikli olarak tercih edilecektir.

Adaylar baskı altında çalışabilecek yetkinlikte olmalıdır. Eğitim alanında tecrübesi olan kişiler aranmaktadır.

Eğitim Asistanının Görevleri

Eğitim verilecek alanın eğitim için önceden hazırlanması ve temiz tutulması. Eğitim materyallerinin saklanması, korunması, çoğaltılması, taratılması gibi işlerin yapılması. Eğitimin takip edilerek sonuçlarının değerlendirilmesi, daha iyi bir eğitim için tavsiyelerin sunulması.

Başvuru Şekli

İlana başvuru yapmak isteyen adayların https://forms.gle/KQMbZFTPAJjfuKww5 adresindeki formu doldurarak göndermeleri gereklidir. Formun yanı sıra CV’nizi de eklemeyi unutmayınız. Fotoğraflı olan CV’ler daha çok dikkate alınmaktadır.

İlana başvurular 9 Ekim tarihinde başlamış olup 16 Ekim tarihinde sona erecektir. Adaylar tam zamanlı olarak istihdam edilecektir. Maaş konusunda ise herhangi bir ücret belirtilmemiştir. İşe alım konusunda anlaşma sağlanması halinde ücret konusu netlik kazanacak ve iş sözleşmesi imzalanarak kayıt altına alınacaktır.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.