Google 2021 Yaz Stajı Başvuruları Açıldı!
  1. Ana Sayfa
  2. İş ve Staj Fırsatları

Google 2021 Yaz Stajı Başvuruları Açıldı!

0

Google’ ın  büyülü dünyasında yer edinmek ve harika bir staj süreci geçirmek ister misiniz? Sizden beklenecek olan; sadece  Google da staj yaptığınız sürece projelerde yaratıcılığınızı göstermeniz ve Bulduğunuz inovatif çözümlerle fark yaratmanız!

Google ın sunduğu bu staj imkanı Teknik Program Yönetici pozisyonu içindir. Sunulan cezbediciliğinin yanında, tüm masraflarınızın karşılanacak olması harika bir fırsattır.  Oldukça iyi bir deneyime kapı açacak olan bu staj da seçilecek kişiler, yakın olarak Aiadaki satıcılar ve Google işletim ekibiyle beraber çalışabileceklerdir. 

Stajın gerçekleşeceği yer: New TaipeiCity , Tayvan

Google 2021 yaz stajı başvuruları açıldı ve farklı projelerde yer alma imkanınız da oluştu!  Çeşitli çözüm yolları bulma,veri analizleri yapılması , farklı bir çok projede yer alıp raporlama yapmak gibi farklı modelleri kullanıp işin içinde etkin yer alabileceksiniz. Bunları tam olarak işin uzmanlarından öğreneceksiniz…. 

Google 2021 yaz stajı başvuruları açıldı ve bu sayede, hayatınızdaki en güzel fırsatlardan birini yakalamış olabilirsiniz.

Bilindiği üzere Google hepimizin en çok kullandığı ve sıklıkla başvurduğu bir platform. Bunun yanında mevcut olan en farklı özelliği de dünyadaki en büyük mühendislik şirketlerinin başında yerini almaktadır. Google 2021 yaz stajı başvuruları açıldı ve hayatınızın fırsatını yakalamak için aslında şimdi tam zamanı .Harika bir ekiple çalışıp, olağandışı  bir tecrübe kazanmak için kaçırmamanız gereken bir fırsat

Google Stajı İçin Başvuru Şartları Nelerdir?

Lisans programına kayıtlı öğrenciler,  Yüksek Lisans programına kayıtlı öğrenciler ve Doktora Bilgisayar Bilimi, Mühendislik ya da  diğer ilgili teknik alanlarda olan öğrencilere, duyuruların en güzeli 2021 için ‘’Google 2021 Yaz Stajına Başvuru yapabilmeniz için; 

  • Komut dosyası Python oluştururken, tecrübeye sahip ve SQL deneyimine,
  • Hipotez ve veri analizi konusunda tecrübeye, 
  • Enine teknik projelere yönelik Program Yönetiminde tecrübeye sahip olmanız,
  • Yatkınlık konusunda baskılı devre kartlarında montaj işlemlerine yatkın olmanız gerekmektedir. 

Google 2021 yaz stajı başvuruları açıldı , başvurunuzu yaparken;  İngilizce olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir. 

Her milletten başvuru kabul edilen program için, hemen başvurunuzu oluşturup bu muhteşem macerada yerinizi ayırabilirsiniz!

Yorum Yap