Diyaloğun 10 Yılı Etkinliği
  1. Ana Sayfa
  2. Etkinlikler

Diyaloğun 10 Yılı Etkinliği

0

Gazeteci Cüneyt Özdemir’in moderatörlüğünde Diyaloğun 10 Yılı etkinliği, 9 Mart 2021 tarihinde çevrim içi ve ücretsiz bir şekilde gerçekleştirilecektir. Cüneyt Özdemir’in konuğu Avrupa Birliği Başkanlığı Mali İşbirliği ve Proje Uygulama Genel Müdürü Bülent Özcan olacak. Bülent Özcan ile Türkiye’nin Avrupa Birliği ile karşılıklı olarak kurduğu diyalog konuşulacak.

Etkinliğin Diğer Konukları Arasında Kimler Var

Etkinliğe katılacak olan diğer konuklar arasında Dışişleri Bakan Yardımcısı ve Avrupa Birliği Başkanı Büyükelçi Faruk Kaymakcı, Avrupa Birliği Türkiye Delegrasıyonu Başkanı Büyükelçi Nikolaus Meyer-Landrut, Sunucu ve Gazeteci Mirgün Cabas, Küresel Toplum Katılımı ve Dayanıklılık Fonu Yönetim Kurulu Başkanı Avrupa Birliği Türkiye Delegrasyonu Eski Başkanı Stefano Manservisi, TOBB ve İktisadi Kalkınma Vakfı Brüksel Temsilcisi Haluk Nuray, Oyuncu ve sunucu Ceyda Düvenci, Meteoroloji Mühendisi ve Sunucu Bünyamin Süremli, Sunucu Semiha Şahin, Ekonomis, Gazeteci ve Sunucu Cem Seymen olacak.

Neler Konuşulacak

9 Mart tarihinde canlı ve çevrim içi olarak gerçekleştirilecek olan bu sohbetlerde konukların Avrupa Birliği hakkındaki düşünceleri, diyalogun on senelik yolculuğu ve ilerleyen dönemler içerisinde neler planlandığı gibi konu başlıklarına yer verilecek.

Diyalogun 10 Yılı Panelleri

9 Mart 2021 saat 14:00 – 18:00 arasında devam edecek olan etkinlik, bu süreçte aşağıdaki başlıklardan oluşan panellere ayrılacaktır. 

  • Diyaloğun 10 yılı
  • Diyalog Meydanı
  • Temel Haklar, Eğitim ve Hassas Gruplar
  • Çevre, Doğa, Biyolojik Çeşitlilik
  • Gençlik, Kültür ve Sanat
  • İş Dünyası, Girişimcilik ve Sektörel İşbirliği

Bu etkinlik hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için aşağıdaki linki ziyaret edebilirsiniz:

https://diyalogun10yili.com/

Yorum Yap