Yabancı Dil Geliştirme Mentorluk Programı
  1. Ana Sayfa
  2. Eğitim / Burslar

Yabancı Dil Geliştirme Mentorluk Programı

0

Son zamanlarda attığı güzel adımlarla adını da fazla duymaya başladığımız Hayat Sende Derneği, Yabancı Dil Geliştirme Programı için mentor arayışına girdi. Dernek koruma altındaki gençlerin daha iyi eğitim almaları için çalışmalarına devam ederken, pek çok konuda sizlerin desteğinize de ihtiyaç duyuyor. 

Mentorluk programı bunlardan sadece bir tanesidir. Peki kısaca mentorluk nedir? Nasıl mentor olunur? Öncelikle bu soruların cevaplarına değinelim.

Mentorluk Nedir

Kısaca Mentorluk, herhangi bir konuda deneyim sahibi olan kişilerin daha az deneyim sahibi yada öğrenmeye istekli kişilere rehberlik/öğretmenlik yapması işlemine verilen isimdir. Özellikle ekonomik bir beklenti içerisine girmeyen kişilerin mentor olması Hayat Sende Derneği gibi dernekler açısından büyük bir önem arz eder. 

Neden Hayat Sende Derneği

Genel olarak Hayat Sende Derneği yapısı gereği, çalışmalarında yardım yapma – gelişimine destek ol anlayışını benimsemiştir. Dilerseniz Hayat Sende Derneği sosyal medya ve internet sitesi üzerinden bağış yapabilir, burs bağışlayabilir, doğum günü bağışlayabilir yada sanal yürüyüşe katılabilirsiniz. Korumaya ayrılmış gençlerin eğitilmesi ve daha iyi bir geleceğe sahip olması için çalışmalarına devam etmektedir. Bu çalışmalarda sizlerde Hayat Sende Derneği’nin yanında olmak istemez misiniz?

Hayat Sende Derneği korumaya ayrılmış gençlerin eğitim masraflarının karşılanması başta olmak üzere koruma sonrasında da destek alınmasını amaçlayan son derece başarılı bir dernektir. Onların attığı bu başarılı adımları buradan sizinle paylaşmaya devam edeceğiz. Dilerseniz hayatsende.org adresinden daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. 

Yabancı Dil Programı Mentorluğu

Yabancı dil bölümlerinden mezun, öğretmenliği olan yada dil bilgisini belgeleyebilecek kişiler aranmaktadır. Bu program dahilinde yabancı dil geliştirme noktasında destek olacak mentor arayışı devam etmektedir. 

Son Başvuru Tarihi

10 Mart 2021 son başvuru tarihi olan bu programa aşağıda verdiğimiz mail adresinden dahil olabilirsiniz. 

Başvuru İçin

Bu programa dahil olmak için [email protected] adresinden ulaşmanız yeterli olacaktır. 

Yorum Yap