Erasmus Deneyimleri | EMSA Türkiye
  1. Ana Sayfa
  2. Etkinlikler

Erasmus Deneyimleri | EMSA Türkiye

0

Erasmus çok güzel bir deneyim, mutlaka yaşanması gereken bir maceradır. Erasmus programı ile farklı ülkelere gidenler o ülkenin farklılıklarına yakından göz atarak daha fazla insanla tanışma imkanı bulurlar. EMSA Türkiye ve ESN Türkiye iş birliği ile Erasmus’a dahil olmuş kişilerin deneyimlerini yakından dinleme imkanına sahip olabilirsiniz. 

Erasmus Deneyimleri Ne Zaman

7 Mart 2021 tarihinde saat 20:00’de gerçekleştirilecek olan bu etkinlik sayesinde pek çok farklı konu başlığı hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. 

Neler anlatılacak? 

Bu etkinlik kapsamında Türkiye’den Almanya’ya – Makedonya’dan Türkiye’ye gelmiş iki arkadaşımızın deneyimleri üzerine eğlenceli bir sohbet ortamı oluşturulacaktır. Bu sayede farklı kültürlerin ve farklı insanların düşünceleri hakkında bilgi sahibi olabilir ve Erasmus Deneyimlerini sizde yakından hissedebilirsiniz. 

Geri Bildirimleriniz Önemli

Bu etkinliğe aktif bir şekilde katılmanız son derece önemlidir. Çünkü sizden gelen geri bildirimler bu etkinliğin ilerleyişini belirleyecektır. Emsa Türkiye ve ESN Türkiye ortaklığı ile birlikte yeni bir serisi yapılacak olan Erasmus Deneyimleri hakkında düşüncelerinizi merak ediyoruz. 

Bu Etkinlikle Neler Konuşacağız 

Bu etkinlikle birlikte EMSA Türkiye Erasmus’a nasıl gidilir sorusundan yola çıkarak cevapsız kalan pek çok soruya yanıt vermeyi amaçlamaktadır. 

Diğer konu başlıkları ile neden Erasmus’a katılmalıyım? Sorusu olarak ön plana çıkar. Katıldıktan sonra bu etkinliklerin hayatınıza sağladığı olumlu yanları, mesleki ve sosyal açıdan katkılarını ve genel zorluklarını daha detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz. 

Nasıl Katılırım

Katılım sağlamak için EMSA Türkiye’nin resmi instagram hesabında bulunan yada aşağıda paylaştığımız link aracılığıyla formu doldurmanız yeterlidir. Aşağıda bulunan linke tıklayarak Erasmus Deneyimleri Katılım Formu kısmını ziyaret etmeniz ve forma ulaşarak gerekli bölümleri doldurmanız yeterli olacaktır.  

Bu formda yer alan mail adresinizi eksiksiz bir şekilde girmeniz gerekmektedir. Çünkü katılım ile ilgili ikinci aşama bilgiler sizin mail adresinize gelecektir. Bunun için mailinizi doğru bir şekilde doldurmanızı tavsiye ederiz.

Erasmus hakkında sık sorulan soruların cevaplarına ulaşabilmek için sadece bu etkinliğe katılmanız yeterli olacaktır. EMSA ve ENS Türkiye ekibinin hazırladığı bu etkinliğe sizler de dahil olabilirsiniz.

https://linktr.ee/emsaturkey

Yorum Yap