İktisadi Kalkınma Vakfı INTEGREUTOR Jean Monnent Module Açılış Toplantısı Düzenliyor
  1. Ana Sayfa
  2. Etkinlikler

İktisadi Kalkınma Vakfı INTEGREUTOR Jean Monnent Module Açılış Toplantısı Düzenliyor

0

İktisadi Kalkınma Vakfı öncülüğünde gerçekleşen ‘Türkiye-Avrupa Birliği İlişkileri ve Gençler İçin Fırsatlar’ başlıklı etkinlik 2 Şubat 2023 tarihinde gerçekleşecek. Toplantıda birbirinden değerli isimler yer alırken, toplantı 15.00’da Zoom Webinar üzerinden gerçekleştirilecek

İktisadi Kalkınma Vakfı, şimdiye kadarki olan çalışmaları ile Avrupa birliği ve Türkiye ilişkilerinde yaşanılan gelişmeler hakkında bilgilendirmeler yaptı. Bu bilgilendirmeler ile Türk iş dünyası ve kamuoyu haberdar edildi. 1965 yılından bu yana çalışmalarına devam eden Vakıfın düzenlediği etkinlikler, Türk iş dünyası ve gençlere yeni fırsatlar sundu. Bu toplantılardan birisi de 2 Şubat tarihinde gerçekleşecek ve toplantıya girebilmek için buradan ulaşabileceğiniz formun doldurulması gerekir. Form toplantı öncesi doldurulmazsa, toplantıya katılma şansı elde edilemeyecektir.

Toplantıda İktisadi Kalkınma Vakfı genel sekreteri Doç. Dr. Çiğdem Nas, Dışişleri Bakan Yardımcısı ve AB Başkanı olan Büyükelçi Faruk Kaymakçı ile toplantıya katılan kişiler, yürütülen ve önümüzdeki günlerde gerçekleştirilmesi planlanan çalışmalar hakkında bilgilendireceklerdir. Toplantıya katılmak isteyen kişiler, formdaki bilgileri doğru şekilde doldurmalı ve başvurularını bu şekilde yapmalıdırlar.

 

INTEGREUTOR Jean Monnent Module Projesi Nedir?

Projenin asıl amacı İstanbul Teknik Üniversitesi öğrencilerinin Avrupa Birliği ve Türkiye arasındaki ilişkilerin farkında olmasına sağlamaktır. Bu kapsamda öğrencilerin bilgilenmesi ve farkındalığını geliştirmesi için çalışmalar yapılacak, akademisyenlerin Avrupa Birliği alanında ortak çalışmalar yürütmesi için fırsatlar oluşturulacaktır. 3 yıl boyunca devam edecek olan bu proje için düzenlenecek olan bilgilendirme toplantısına katılmak isteyen kişilerin 2 Şubat 2023 tarihinde, saat 15.00’daki toplantıdan önce başvurularını yapmaları beklenmektedir.

 

Yorum Yap