WTF Talks | Geleceğe Yön Veren Sohbetler
  1. Ana Sayfa
  2. Etkinlikler

WTF Talks | Geleceğe Yön Veren Sohbetler

0

Management Centre Türkiye AMA Global’in bir parçası olarak Avrupa, Orta Doğu ve Afrika’ da lider bir öğrenme ve gelişim sağlayıcısıdır. MCE eğitim programları ve özelleştirilmiş öğrenme çözümleri aracılığıyla her yıl 1.000’den fazla kuruluşa ve 10.000’den fazla yöneticiye ve lidere ilham vermektedir. WTF Talks| Geleceğe Yön Veren Sohbetler programı da tam da bununla alakalı.  Gelin birlikte diğer ayrıntılara bakalım:

Management Centre Türkiye’yle işbirliği içerisinde olan, Tuğan Gökçe Oğun’un Moderatörlüğünü yaptığı, Geleceğe Yön Veren Sohbetler’in bu haftaki konuğuyla tanışın: Cisco Türkiye Genel Müdürü Didem Duru!

Moderatör Tuğan Gökçe Oğun’u kısaca tanımak gerekirse; kendisi bireysel, kurumsal ve sosyal gelişim ve dönüşümün sürdürülebilirliği için insan doğası ve potansiyelini araştırıyor olup, danışmanlık/koçluk, proje yönetimi ve eğitim yolu ile keşfetmek, hayata geçirmek ve desteklemek misyonu ile faaliyetlerine 2015’te başlayan İnsanca Yaşam, Gelişim ve Dönüşüm Projesi’nin kurucusudur. Bugünlerdeki ilgi alanı ise organizayonel gelişim alanındaki öğrenme ve pratiğine de kurumsal ve sosyal projeler ekseninde yatırım yapıyor.

Değerli konuk Cisco Türkiye Genel Müdürü Didem Duru ise, 1995 yılında İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi’nden mezun olmuştur. Yaklaşık 25 yıllık iş deneyimi boyunca Finansbank, IBM ve Dell’de çeşitli yöneticilik ve ülke genel müdürlüğü pozisyonlarında çalışmıştır. Cisco’dan da biraz bahsedecek olursak:

Cisco, dünya üzerinde internete erişim sağlamak vasıtasıyla bireysel veya kurumsal tüm firmaların ve şahısların kullandığı ağ (network)dır. Cisco bu ağların bahsedilen yerlere ulaşabilmesi için cihazlar üretmiştir. Bu cihazları üreterek internete güvenli bir şekilde bağlanılmasını sağlar. Güvenlik duvarı sistemi sayesinde internetten gelebilecek tehlikelere karşı savunmasız kalınmasının önüne geçer. Tüm bu bilgiler doğrultusunda ilginizi çekenler için daha fazla konuşmaya şahit olmak istiyorsanız:

15 Haziran Salı, saat 17:30’da keyif alacağınız bir etkinlik gerçekleştirecek olan bu değerli insanlar, LinkedIn ve Youtube kanallarında sizlerle buluşmak için sabırsızlanıyor. Katılabilirsiniz!

Ulaşabileceğiniz ilgili hesaplar:

Ayrıntılı bilgi için:

https://www.youtube.com/user/MCTDANISMANLIK

https://tr.linkedin.com/company/management-centre-t-rkiye-mct-

 

 

Yorum Yap