İÇ ANADOLU BÖLGESİ AKADEMİK ETKİNLİK BİRİMİ PSİKOLOJİ ETKİNLİĞİ
  1. Ana Sayfa
  2. Etkinlikler

İÇ ANADOLU BÖLGESİ AKADEMİK ETKİNLİK BİRİMİ PSİKOLOJİ ETKİNLİĞİ

0

Büşra ÇOBAN’ın başkanlığını yaptığı İç Anadolu Bölgesi Akademik Etkinlik Birimi’nin hazırlamış olduğu psikoloji etkinliği, konularında uzman ve birbirinden değerli konuklarıyla sizleri bekliyor!

Etkinlik Tarihleri ve konuklar hakkında kısaca bilgiler şöyledir:

19 HAZİRAN 2021

11.00

ÖZGÜL FOBİNİN HAYATIMIZA ETKİLERİ

UZM. KL. PSK. MERVE TOKGÖZ: İstanbul Arel Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun olan Tokgöz, uzmanlığını da yine İstanbul Arel Üniversitesi Klinik Psikoloji dalında tamamlamıştır. Şuan Florya Hastanesinde mesleğini icra etmektedir.

12.45

STRESLE ARKADAŞ OLMAK

  1. EDA USLU: Türk Toraks Derneği, Kongre Düzenleme Kurulu, Okul Komitesi, Sürekli Tıp Eğitimi, Uyku Bozuklukları Çalışma Grubu Komitelerinde görev alan Uslu, Yönetim Kurulu Üyesi ve Uzman Temsilciliği ve Sağlık Politikaları Çalışma Grubunda, Bilgi Üniversitesi ve  Marmara Üniversitelerinde  akademisyen olarak ve Sağlığa Evet Derneğinde aktif olarak görevlerim devam etmektedir.

26 HAZİRAN 2021

11.00

BİREYSEL VE TOPLUMSAL DIŞLANMA

  1. PSK. ESRA BAYRAKTAR SÜNGÜ: İstanbul’da doğan Psikolog/Psikoterapist Esra Bayraktar SüngüUludağ Üniversitesi Psikoloji bölümünü yüksek onur derecesiyle tamamlamıştır. Lisans eğitimi süresince birçok kez onur ve yüksek onur belgeleri almaya hak kazanmıştır.

12.45

SANATIN İYİLEŞTİRİCİ GÜCÜ

PSK. AYŞENUR ELMALI: Hacettepe Üniversitesi, Tıp Fakültesi (Türkçe), Dahili Tıp Bilimleri Bölümü’nde kariyerine devam etmektedir.

3 TEMMUZ 2021

11.00

EN YAKIN ARKADAŞIMIZ DUYGULAR

UZM. PSK. CEVHER SÖNMEZ: Cevher Sönmez, yurt içi ve yurt dışında birçok Üniversite ve Özel şirkette 200’ün üzerinde seminer vermiştir. 2013 yılında Azerbaycan Cumhurbaşkanlığına iletişim ve kişisel gelişim üzerine vermiş olduğu eğitimlerden sonra bazı siyasetçilerin ve şirketlerin dikkatini çekmeyi başarmıştır. Cevher Sönmez, 2017 yılında Sağlık Bakanlığına bağlı hastanelerde “Eğiticinin Eğitmenliği” eğitimini vermiştir. Bunların yanı sıra hobi olarak ilgilendiği Profesyonel Bal ligi takımlarından Diyarbakır spor 1968’in Alt yapısından sorumlu Başkan Yardımcılığını yapmaktadır.

12.45

GÖRÜNMEYEN YARALARIMIZ: PSİKOLOJİK TRAVMA VE İYİLEŞME

PSK. KÜBRA SEZİKLİ: Travma Odaklı Psikososyal Destek Ekibinin Kurucusu Psikolog Kübra Sezikli, Ben Psikoloji Yönetim Kurulu Üyesidir. İstanbul Bilgi Üniversitesi Travma ve Afet Çalışmaları Uygulamalı Ruh Sağlığı Yüksek Lisansına devam etmektedir. Eğitmen ve terapist olarak çalışmalarına devam etmektedir.

ETKİNLİK BAŞVURU FORMU: https://tiibot.org/

 

 

 

 

 

 

Yorum Yap