Forum İstanbul 20 Yaşında
0

20. Forum İstanbul 24 Mayıs Pazartesi günü saat 10.00 itibariyle başladı. Bir hafta boyunca devam edecek konferans için kapsamlı bir program düzenlendi. Program, Türkiye ihracatçılar meclisinin ve finans dünyasının stratejik partnerliğinin yanı sıra Dünya gazetesinin canlı yayın sponsorluğunda gerçekleşecek.

2001 yılı itibariyle ‘Hedef2023’ mottosunu benimseyerek yolculuğuna başlamış olan Türkiye’nin en uzun soluklu uluslararası vizyoner toplantısı özelliğine sahip, hem Dünya hem de Türkiye gündemini ele alan, geleceğe yönelik perspektiflerini değerlendiren Forum İstanbul 2023 Konferansları bugün itibariyle 20 yaşında.
Programa katılım için herhangi bir ücret talep edilmemektedir. Ayrıca başvuru yapmanıza da gerek yoktur. Programların takibini yaparak dilediğiniz kısma katılım sağlayabilirsiniz. 20. yaşını kutlayan Forum İstanbul kapsamında düzenlenecek olan programlara herkes davetlidir.

Program detayları için tıklayın.

 

İnstagram adresi

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.