Geleceğe İyi Gelecek Gençler Aranıyor
  1. Ana Sayfa
  2. Etkinlikler

Geleceğe İyi Gelecek Gençler Aranıyor

0

Türkiye’de, Social Impact Award programı üçüncü defa başlıyor. Impact Hub Istanbul kapsamında ve Anadolu Efes dahilinde hayata geçirilmesi planlanan bu program, tüm dünya üzerinde pozitif bir etki hissettirmek isteyen gençlere bu değişimi tasarlamaları adına imkan sunuluyor. 30 yaş altının katılım sağlayabildiği bu program hem genç sosyal etki girişimcilerini hem de girişimci adaylarını destekliyor.

Sosyal girişimciliğe dair detaylı bilgi almak, ilham olabilecek hikayeler dinlemek ve SIA’yı daha yakın bir şekilde tanımak amacıyla 5 Mayıs 2021 Çarşamba günü saat 16.00’da buluşmaya katılım sağlayabilirsiniz. Buluşma online şekilde yapılacak.

Atölyelerin büyük bir kısmı her yaştan katılıma açık. Atölyelere katılmak istemeyen kişiler için ise kendi hazırladığınız bir projeyle beraber kuluçka programına dahil olabilirsiniz. Katılım için son tarih ise 20 Haziran 2021 şeklinde.

Yoğun kuluçka programının sonrasında kazanan üç tane girişimciye 10.000 TL değerinde Social Impact Award ödülü verilecek.

Detaylı bilgi ve başvuru formu için: http://turkey.socialimpactaward.net

İnstagram adresi: https://instagram.com/impacthubist?igshid=1rd8m71984rlx

https://instagram.com/anadoluefestr?igshid=z6yro6t3wg3i

Sosyal medya hesapları: https://twitter.com/impacthubist

https://www.facebook.com/impacthubistanbul

http://istanbul.impacthub.net/

Yorum Yap