WSA Dünya Kadınlar Günü Konferansı
  1. Ana Sayfa
  2. Etkinlikler

WSA Dünya Kadınlar Günü Konferansı

0

8 Mart Dünya Kadınlar Günü öncesinde WSA tarafından hazırlanan Kadınlar Günü Konferansına davetlisiniz. Bu sene 4 mart tarihinde saat 15:00 – 17:00 arasında yapılacak olan konferansa katılmak için online olarak; zoom veya youtube live üzerinden katılımınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Kayıt Nasıl Yapılacak 

Dilerseniz kayıt için burada bulunan link aracılığıyla kayıt forumunu doldurabilirsiniz. Kayıt formunu eksiksiz bir şekilde doldurmanız ve hali hazırda kullandığınız bir Google hesabına ihtiyaç duymaktasınız. Bir Google hesabınız yoksa linkte bulunan kayıt ol butonunu tıklayarak rahatlıkla kayıt işleminizi tamamlamanız mümkündür. 

Linki ziyaret ettiğiniz zaman WSA Dünya Kadınlar Günü Konferansı, WSA Linkedin sayfası, 8 – 12 Yaş Arasına STEM Oyunları ve Self Defense Eğitimi linkleri sizi karşılamaktadır. En üstte bulunan konferans bağlantısına tıklayarak kaydınızı tamamlayabilirsiniz. Aynı şekilde WSA’nın diğer uygulamalarına katılmak için de bu linki kullanmanız yeterli olmaktadır. 

Kadınlar Günü Konferansı Katılımcıları 

Bu sene konferansın katılımcı listenin bir hayli kalabalık olduğunu söyleyebiliriz:

  • Yazar ve şair Sunay AKIN
  • Oyuncu Damla SÖNMEZ
  • Festival Direktörü Asu Sanem KAYA
  • Akademisyen Itır Ethart
  • Oyuncu Aybike Turan ve pek çok sürpriz konuklar sizi beklemektedir. 

Sonuna Kadar Katılımınız Önemlidir

Bu konferansın sonuna kadar kalan ziyaretçilerin hepsine PWN İstanbul adına hazırlanmış bir katılımcı sertifikası verileceğini belirtmek gerekiyor. Bu sebeple Google üzerinden kayıt sağlarken bilgilerin eksiksiz bir şekilde doldurulmuş olması da önem taşıyor.

Konferansın Amacı Nedir

Dünya kadınlar günü merkezinde toplum içerisinde cinsiyet eşitliğinin sağlanması ve dayanışma ortamının oluşturulması amaçlanıyor. Bunun dışında birlik ve beraberlikle beraber günümüzde yaşanan sorunların mantıklı bir şekilde çözüme kavuşturulması için ne gibi bir yol izlenmesi gerektiği de masaya yatırılan konular arasında…

Aynı zamanda sürpriz konuklar yer alacağı için 4 martta yapılacak olan bu online konferansa katılımınızı tavsiye ediyoruz. 

Tamamen Ücretsiz

Bu sene online olarak verilecek bu konferansa katılımın tamamen ücretsiz olduğunu hatırlatalım. Cinsiyet eşitliğinin sağlanması ve kadınların hayata aktif katılımının amaçlandığı bu konferansın konukları ile ön plana çıktığını tekrardan hatırlatalım.

Yorum Yap