Blockchain Zirvesi Kayıtları Başladı
  1. Anasayfa
  2. Etkinlikler

Blockchain Zirvesi Kayıtları Başladı

0

İstanbul Blockchain Okulu Projesi kapsamında yapılacak olan Blockchain Zirvesi için kayıtlar alınmaya başlandı. Blockchain teknolojisini takip eden kişiler katılımcı olabilecektir. Kamu ya da özel sektör çalışanları, öğrenciler ya da ilgi duyan herkes başvuru yapabilecektir.

Habitat Derneği, Türkiye Sermaye Piyasaları Birliği, İstanbul Kalkınma Ajansı’nın Yenilikçi ve Yaratıcı İstanbul Mali Destek Programı desteği ile İstanbul Blockchain Okulu Projesi hayata geçirilecektir.

Başvuru Süresi ve Şekli

Zirve 23 Ekim 2020 Cuma günü saat 13.00’da başlayacak ve 17.00’a kadar devam edecektir. Alanında uzman kişilerin yapacağı konuşmalar ve vereceği seminerlerle ilerleyecektir. İstanbul Blockchainden de çok sayıda kişi katılacaktır.

Pandemi döneminden ötürü tüm oturumlar çevrimiçi ortamda yapılacaktır. Oturumlar arasında 15 dakikalık molalar verilerek katılımcıların dinlenmesi sağlanacaktır. Her bir oturum 45-60 dakika aralığında sürecektir. Blockchainin Türkiye ve dünyadaki yeri üzerine konuşmalar yapılacaktır. Zirve tek gün öğleden sonra boyunca sürecektir.

Bilgi almak ve kayıt olmak isteyenler https://blockchainokulu.net/blockchain-zirvesi/ adresinden başvuru yapabilir. Kayıt olan kişilere etkinlikten önce bildirim gönderilecektir.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.