Kıvılcım Buluşmaları Hızlı Tanışma Atölyesi
  1. Ana Sayfa
  2. Etkinlikler

Kıvılcım Buluşmaları Hızlı Tanışma Atölyesi

0

değişim Liderleri Derneği kendi paydaşlarını bir araya getirmeyi amaç alan, katılım belgeli ve Networking temalı olan atölye dizisi Hızlı Tanışma Atölyesi ile devam ediyor.
Üç modül şeklinde tasarlanmış olan ve her ayın üçüncü haftası katılımcılarla bir araya gelmeyi hedef alan bu seride üçüncü modüle “Hızlı Tanışma| Speed Networking Atölyesi” ile devam ediliyor.

Networking Nedir Ve Neden Önemlidir?

Temelde yanınızda bulunan kişinin hedefine ulaşması ve başarılı olmasını sağlama sanatı olarak tanımlanır. Eylemsel olarak ise çevreyi daha iyi tanımayı, tanınan kişileri kendi tanıdığımız kişilerle tanıştırmayı ifade eder. Networking aslında hem iyi hem de güven odaklı ilişkileri esas alır.
Günümüzde kurulmuş olan iş ortaklıklarının ortalama yüzde 70’den fazlası, bu yol ile kurulan firmaların genel cirolarının ortalama yüzde 70’i ve global ticaretin de ortalama yüzde 65’i networking adı altında kurulan birincil ya da bireysel bağlar şeklinde gerçekleşir.

Hızlı Tanışma Atölyesi İçeriği Nedir?

Derneğin paydaşlarının katılım sağlayacağı bu atölyede;

  • Moderatör tarafından belirlenmiş olan temalar/sorular aracılığıyla yapılan yönlendirmeleri breakout roomlara ayırarak konuşma/paylaşma şansı bulunacak.
  • 2 ya da 3 kişilik gruplar halinde yapılacak olan bu paylaşımlar kişi başı ortalama iki dakika sürecek.
    Minimum gecikmeyle maksimum insanın birbiriyle tanışmasına ortam sağlanacak.

Bu atölyeyle ikincisi gerçekleştirilen “Networking” temalı olan üç atölyenin tamamına katılım göstermiş kişilere ise katılım sertifikası verilecektir.
Atölye, Değişim Liderleri Derneği paydaşlarına özel olarak düzenlenmektedir. Ve atölyeye katılım ücretsizdir.
Atölye ile ilgili ayrıntılar ve katılım linki, rezervasyon yaptırmış olan katılımcılara atölye tarihi yaklaştığı zaman e-mail yoluyla iletilecektir.
Tarih: 31 Mayıs 2021 Pazartesi günü
Saat: 20.00 TSI
Yer: Zoom üzerinden çevrimiçi.

Sorularınız için; [email protected]

İnstagram adreesi

Yorum Yap