K.A.M.P Başvuruları Başladı
  1. Ana Sayfa
  2. Etkinlikler

K.A.M.P Başvuruları Başladı

0

Şimdiden yaz dönemi staj başvuruları ve ilanları başladı bile! Allianz Üniversite Staj Programı olarak dikkatleri üzerine çeken K.A.M.P bu sene için de başvuruları almaya başladı. Peki ama bu staj programında sizleri neler bekliyor. 

K.A.M.P Biraz Farklı Bir Program

Bu konuyu yakından takip edenlerin bildiği üzere K.A.M.P diğer staj programlarından farklı bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Doğru adreste, global çalışma ortamında, hizmet merkezli çalışma ile sektör okulunda yapılan çalışmalar üniversite için mantıklı bir yaz stajı olarak ön plana çıkmaktadır.

KAMP Ne Anlama Geliyor

Allianz’ın staj programı olarak ortaya çıkan KAMP: Keşfet, Araştır, Merak Et ve Paylaş şifrelerinin ilk harflerinden oluşuyor. Katılımcıların sadece evrak doldurmak amacıyla değil, sektörü yakından tanıyıp yenilikleri gözlemlemek için yaptıkları bir staj olarak ön plana çıkıyor. 

Ne Zaman Yapılıyor

K.A.M.P staj programı için Haziran – Temmuz ve Ağustos ayları takvimde ön plana çıkarılmış durumda. 

Nerede Staj Yapılabilir

Staj yapmak için isterseniz İstanbul Genel Müdürlüğü, isterseniz de İzmir Operasyon Merkezini tercih edebilirsiniz. Her iki noktada Allianz staj eğitimleri için özel olarak hazırlanıyor. 

Kimler Başvuru Yapabilir

Başvuru şartlarında top üniversitelerden birinde okumak, 3. Veya 4. Sınıfta öğrenci olmak ve 2.5 not ortalamasının üzerinde bir nota sahip olma şartları bulunmaktadır. Bunun dışında okuduğunuz üniversitenizin SGK’nızı ödemesi ve belirlenen zaman aralığında staj yapabilmeniz gerekmektedir. İyi derecede İngilizce ve sektöre ilgi duymanız da diğer şartlar arasında yer alıyor. 

Başvuru Nereden Yapılmaktadır

Zaman kaybetmemek adına: https://live.peoplise.com/allianz/Application/Landing/0e3266f9-620f-4d1d-b28f-ec4760194311 burada bulunan link aracılığıyla başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Allianz’ın yeniliğe açık programları hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için dilerseniz resmi instagram adresini de takip edebilirsiniz: https://www.instagram.com/allianzkariyer/ 

Yorum Yap