Sürdürülebilir Yaşam Film Günleri | Diyarbakır
  1. Ana Sayfa
  2. Etkinlikler

Sürdürülebilir Yaşam Film Günleri | Diyarbakır

0

Bu sene Movies that Matter ve UNDP Türkiye destekleri ile Diyarbakır’da yapılacak olan Sürdürülebilir Yaşam Film Günlerine sizlerde davetlisiniz. Peki ama bu etkinlikte bizi neler bekliyor? Dilerseniz kısaca bu sorunun cevabına göz atabiliriz.

Öncelikle bu etkinliğin 1 – 4 nisan 2021 tarihleri arasında çevrimiçi bir şekilde gerçekleşeceğinin altını çizelim. 

Sonrasında ise Sürdürülebilir Yaşam Film Günleri kapsamında 12 belgeselin yer alacağını da belirtelim. 

Ne Anlama Geliyor

Günümüzün en önemli başlıkları arasında yer alan “sürdürülebilirlik” kavramını inceleyen ve hayatımızın her alanına yerleştiren belgesellere göz atmanızı tavsiye ederiz. 

Aynı zamanda çevrimiçi panel şeklinde tartışmalarında yer alacağı bu programda Av. Selvi TUNÇ (Göç ve İnsani Yardım Vakfı), Uzman Dr. Cegerğun Polat, Yük. Mim. Elif Ebru YILMAZ, Özlem EROL (Moyy Atölye), Dr. Eray Çaylı (The European Institute, London School of Economics and Political Science-LSE) izleyicilerle çevrimiçi söyleşiler gerçekleştirecek. 

Katılım Nasıl Yapılabilir

Eğer sizde Sürdürülebilir Yaşam Film Günleri etkinliğine kayıt olmak istiyorsanız aşağıda verdiğimiz link aracılığıyla takipçi kaydı oluşturmanız gerekmektedir. Bunun ardından seanslara göre farklı kayıtlara göz atabilirsiniz. 

Tüm gösterimler ücretsizdir. 

Kayıt Nasıl Yapılabilir

Öncelikle https://surdurulebiliryasam.net/ adresini ziyaret etmenizi tavsiye ediyoruz. Daha sonrasında ise ekranın sağ üst köşesinde bulunan kayıt kısmını tıklayarak gerekli yönlendirmeleri takip edebilirsiniz. 

Dilerseniz de öncesi ve sonrası ile ilgili paylaşımların yapıldığı instagram adresine göz atabilirsiniz. https://www.instagram.com/bugday_dernegi/ 

Yorum Yap