Gençlerle Avrupa Birliği Buluşmalarına Davetlisiniz
  1. Ana Sayfa
  2. Etkinlikler

Gençlerle Avrupa Birliği Buluşmalarına Davetlisiniz

0

Bu sene Avrupa Birliği ile ilgili yapılan buluşma ve etkinlikler bakımından hızlı bir giriş yaşadığımızı söyleyebiliriz. Pek çok üniversite Erasmus başta olmak üzere yaptığı eğitim ve toplantıları ile bilgilendirme yapmaya devam ediyor. Pandemi sürecinde duraksayan bu eğitimlerin hızlı bir şekilde devam etmesi bizi de mutlu etti. 

Marmara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Uluslararası İlişkiler Kulübü, Siyaset Bilimi Topluluğu, Marmara Öğrenci Kariyer Kulübü 31 Mart 2021 Çarşamba saat: 14.30’da Dışişleri Bakan Yarımcısı ve Avrupa Birliği Başkanı Büyükelçi Faruk Kaymakçı’nın katılımlarıyla bir buluşma düzenliyor. 

Neler Konuşulacak

Marmara Üniversitesi öğrenci kulüpleri ve Marmara Öğrenci Kariyer’in ev sahipliğinde yapılacak olan bu toplantıda, Türkiye ile Avrupa Birliği arasında halen devam eden güncel meseleler ve Avrupa Birliği fırsatları masaya yatırılacak.

Aynı zamanda Avrupa Birliğinde iş ve kariyer imkanları arasında bilgi vermesi planlanan bu buluşmalarda birden çok katılımcıda kendi deneyimleri ile destek sağlayacak. 

Kimler Olacak

Bu buluşmaya Dışişleri Bakan Yardımcısı ve Avrupa Birliği Başkanı Büyükelçi Faruk Kaymakçı katılacak. 

Diğer katılımcılar ise;

Dışişleri Bakanlığında Kariyer Olanaklarından sorumlu Dilşad Kırbaşlı Karaoğlu, Avrupa Koleji Burs Programından Pınar Tanlak, Jean Monnet Burs Programından A. Hakan Atik, Erasmus + ve Gençlik Programlarından Dr. Rana Kasapoğlu Önder’de katılım sağlayacak. 

Nerede ve Ne Zaman

Bu buluşma 31 Mart 2021 tarihinde saat 14.30’da Zoom programından canlı olarak yapılacaktır. 

Daha detaylı bilgi sahibi olmanız için hem Marmara üniversitesinin hem de Avrupa Birliği Başkanlığının resmi instagram adreslerini aşağıda paylaştık. Bir de zoom üzerinden yapılacak olan toplantı bilgilerine de aşağıdan göz atabilirsiniz. 

Toplantı Bilgileri

Toplantı ID: 919 7607 7590

Toplantı Şifresi: 899260

https://www.instagram.com/marmara_univ/

https://www.instagram.com/abbaskanligi/

Yorum Yap