İtalya Çalışma ve Eğitim Ziyareti Bologna
  1. Ana Sayfa
  2. İş ve Staj Fırsatları

İtalya Çalışma ve Eğitim Ziyareti Bologna

0

KOP Gençlik Derneği tarafından hazırlanan ve AB Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi Başkanlığı Ulusal Ajans tarafından da kabul edilmiş olan İtalya Çalışma ve Eğitim Ziyareti Bologna projesi kapsamında, 14-20 Haziran 2021 tarihleri arasında İtalya’nın Bologna kentine tarımsal üretim ve kırsal kalkınma süreçlerini yakından incelemek adına 6 kişilik ekip oluşturulacaktır. Ekip içerisinde yer almak isteyen gençlerin başvuru işlemlerini tamamlamaları gerekmektedir.

Başvuru Kriterleri

  • 18 ve 30 yaş aralığında olmak,
  • Tarımsal ve kırsaldaki üretim süreciyle ilgili daha önce çalışma yapmış olmak,
  • Kendisini ifade edecek kadar dil becerisinde sahip olmak (Dil seviyesini belgelendirenlere öncelik tanınmaktadır.)
  • 1 yıllık proje süresi boyunca gerçekleştirilecek olan proje çalışmalarına katkı sunmaya gönüllü olmak,
  • Erasmus+ ve program öncelikleri hakkında bilgi sahibi olmak,

Program kapsamına katılımcıların yolculuk, iaşe ve konaklama giderleri bütçe kapsamında karşılanacaktır. Seçilen katılımcılar 1 Nisan tarihinde en geç resmi bildirim yapılacak olup, programa son başvuru tarihi 1 Ocak 2021’dir. Ayrıca seçilen katılımcıların pandemi sürecine göre ilerleyen günlerde çağrıya çıkılacak Türkiye’de gerçekleştirilecek Eğitim ve Zirve çalışmalarına katılmaları da zorunludur.

NOT: Covid19’un dünya genelinde sona ermesi düşünülerek belirlenen tarihlerle alakalı KOP Gençlik Derneği değişiklik yapma hakkını saklı tutmaktadır.

Programa başvuru yapmak için tıklayınız.

Yorum Yap