Proje Yönetimi Okulu Kış Dönemi Stajyer Alımı Yapılıyor
  1. Ana Sayfa
  2. İş ve Staj Fırsatları

Proje Yönetimi Okulu Kış Dönemi Stajyer Alımı Yapılıyor

0

Proje Yönetimi Okulu kış dönemi için 5 stajyer alımı yapılmaktadır. Alınan stajyerler ofise gitmeyecekler ve home Office şeklinde çalışacaklardır. Online olarak blog yazım ve çeviri alanında tam zamanlı olarak görev yapacaklardır. Alım kapsamında 4 stajyer ve 1 grafik tasarımcı alınacaktır.

Aranan Şartlar

Proje Yönetimi Okulu staj başvurusu yapan kişiler şu şartları sağlamalıdır:

⦁ Lisans öğrencisi ya da mezunu,
⦁ İngilizce diline hakim,
⦁ Çeviri yapma ve blog yazma konusunda deneyimli olan,
⦁ Sosyal medya platformlarını etkin kullanan (özellikle Pinterest, StumbleUpon ve LinkedIn gibi platformlar konusunda bilgili olması aranır)
⦁ İletişim yetenekleri güçlü, duyarlı ve nazik olan,
⦁ Zaman yönetimine uyan ve çalışmaları zamanında teslim eden,
⦁ Grafik tasarımcı için logo tasarımı, afiş tasarımı ve grafik tasarımı yapabilen,
⦁ Yaratıcı fikirleri olan kişiler alınacaktır.

Stajyerlerle yürütülecek olan iş planı ve yazılar e-mail üzerinden yürütülecektir. Adaylar staj döneminde deneyim kazanacak ve staj sonunda referans mektubu yazılacaktır. Ortaya çıkarılan her eser stajyerin adıyla yayınlanacaktır. 3 kapalı zarf şeklinde hem Türkçe hem de İngilizce referans mektubu yazılacaktır.

Stajyerlere herhangi bir ücret ödenmeyecektir. Zorunlu staj yapması gerekenler kabul edilmeyecektir. iş gönüllülük esasına göre yapılacaktır.

Staj dönemi 1 Aralık 2020 tarihinde başlayacak ve 1 Şubat 2021 tarihinde sona erecektir. 20 Kasım tarihine kadar başvuru yapılacaktır.

Yorum Yap