Mobge Proje Asistanı Alıyor
  1. Ana Sayfa
  2. İş ve Staj Fırsatları

Mobge Proje Asistanı Alıyor

0

Oddmar ile Apple Tasarım Ödülü’nü ülkemizde ilk kez kazanan ekip olma unvanını taşıyan MobGe tarafından yeni ekip arkadaşları aranmaktadır. Yetenekli arkadaşlardan oluşan bu ekibi büyüterek çalışmalara hız vererek dünya çapında büyük işler yapılacaktır. Bu kapsamda proje sorumlusu alınacaktır.

Aranan Özellikler

İyi derecede İngilizce bilen, iletişim becerileri güçlü, oyun geliştirmeye meraklı ve bu alanda meraklı olan, proje ilerletme ve yönetme konusunda yetenekli, işlerini takip edecek sorumluluğa sahip, birden fazla projeyi aynı anda yürütebilen, üretken kişiler arasından alım yapılacaktır.

Adaylar takım çalışmasına yatkın olmalıdır ve Eskişehir’de ikamet etmelidir. Anadolu üniversitesi kampüsünde bulunan ofiste çalışma sağlanacaktır.

Görev Tanımı

Proje sorumlusu olarak alınan kişi devlet destekli projeleri takip edecek ve başvuru için gerekli yazışmaları yapacaktır. Şirket içi bilgilerin saklanması, gerekli yazışmaların yapılması, oyunların test edilmesi, sosyal medya hesaplarının yönetilmesi gibi işler yapılacaktır. Alınacak olan kişi iyi derece İngilizce bilmeli ve konuşmalıdır.

Başvuru Süresi ve Şekli

Bu pozisyona başvuru yapmak isteyen kişiler

Başvuru İçin Tıklayın

Yorum Yap