İtalya EVS ESC Gönüllü Hizmeti İçin Katılımcılar Aranıyor
  1. Ana Sayfa
  2. Avrupa Gönüllü Hizmeti ( AGH - EVS)

İtalya EVS ESC Gönüllü Hizmeti İçin Katılımcılar Aranıyor

0

İtalya Comune di Atri bölgesinde yapılacak olan uzun dönem gönüllü hizmeti için katılımcılar aranmaktadır. Katılımcılar 6 ay sürecek olan European Solidarity Corps projesinde görev alacaktır. Proje tarihleri 01/03/2021 – 28/08/2021 tarihleri arasında yapılacaktır. Avrupa Gönüllü Hizmeti – Avrupa Dayanışma Programı kapsamında gönüllüler faaliyet gösterecektir.

Katılımcıların proje süresince yaptığı giderler karşılanacaktır. İtalya gidiş dönüş bileti, orada proje kapsamında yapılan giderler, yemek barınma gibi ihtiyaçlar proje kapsamında karşılanacaktır.

Avrupa Gönüllü hizmetleri European Solidarity Corps çatısı altında birleşti. Avrupa gönüllülük hizmetleri bu kapsamda yine devam etmektedir. Tüm gönüllü ilanları tek çatı altında toplanarak katılımcılar için kolaylık sağlanmıştır.

Başvuru Süresi ve Şekli

Gönüllü olarak projede yer almak isteyen kişiler https://europa.eu/youth/solidarity/placement/25188_en adresi üzerinden başvuru yapabilecektir. Başvurular elektronik ortamda yapılacaktır. Form doldurularak göndermek gerekir. Sonrasında ise iletişim bilgileri üzerinden adaylara dönüş yapılacaktır. Seçilen kişiler proje süresi boyunca İtalya’da bulunacak ve proje kapsamında gönüllü olarak faaliyetlerine devam edecektir. Başvurular alınmaya devam edilmektedir.

Yorum Yap