Macaristan ESC Gönüllülük Projesi
  1. Ana Sayfa
  2. Avrupa Gönüllü Hizmeti ( AGH - EVS)

Macaristan ESC Gönüllülük Projesi

0

Sorgun Gençlik Derneği ortaklığında yürütülen European Solidarity Corps (ESC) gönüllülük projesi için 1 gönüllü aranmaktadır. proje kapsamında yapılacak işler, başvuru yapacak kişiler, başvurucularda aranan nitelikler ve eğitim durumları gibi şartlar başvuru kılavuzu ile yayınlanmıştır. Kılavuz İngilizce olarak yayınlanmıştır. Adaylar inceledikten sonra başvurularını yapmalıdır.

Proje süresi, yapılacak olan yardımlar, proje boyunca yapılacak giderlerden hangi kalemlerin ne kadar tutar ile karşılanacağı gibi tüm detaylar belirlenmiştir. Gerekli açıklamalar okunarak detaylara hakim olmak mümkündür. Bu gönüllülük projesi için sadece Almanca bilen katılımcılar aranmaktadır.

thumbnail
Önerilen Yazı
Avusturya Graz EVS ESC Gönüllü Hizmeti

Başvuru Süresi ve Şekli

Projeye katılmak isteyenler için son başvuru tarihi 25 Ekim 2020 günü saat 20:00’a kadardır. Proje hakkında sorular için www.sorged.org adresinden bilgi almak mümkündür.

Başvuru yapmak isteyenler Europass CV  ve  Motivasyon Mektubunu İngilizce dilinde hazırlamalıdır. Bu materyaller konu başlığına ESC – MACARİSTAN yazılarak [email protected] adresine mail olarak gönderilmelidir.

SORGED başvuruları alan gönderici kuruluştur. Gönüllü seçimleri ise Macaristan’da bulunan ev sahibi kurum tarafından yapılacaktır. adaylar tamamen doğru bilgilerle başvuru yapmalıdır.

Yorum Yap