Habitat Derneği Dijital Ofis Gönüllüsü Pozisyonu İçin Duyuru Yayınladı
  1. Ana Sayfa
  2. Avrupa Gönüllü Hizmeti ( AGH - EVS)

Habitat Derneği Dijital Ofis Gönüllüsü Pozisyonu İçin Duyuru Yayınladı

0

Habitat Derneği en az 2 ay boyunca görev yapacak dijital ofis gönüllülerini arıyor.

Aranan Şartlar

Dijital ofis gönüllüsü meraklı, öğrenmeye hevesli, yeni nesil teknolojileri takip eden, Habitat Derneği’ne katkıda bulunmak isteyen kişiler arasından seçilecektir. Gönüllülük süresi departmanlara ve programlara göre değişkenlik göstermekle birlikte en az 2 ay sürecektir.

Adaylar birden fazla departmana başvuruda bulunabilir. Ancak her bir departman için bir tane form doldurmaları gerekmektedir. Uygun görülmesi durumunda birden fazla departmanda çalışabilmeleri de mümkün olacaktır. Aşağıda linkini paylaştığımız başvuru formunun eksiksiz olarak doldurulması da son derece önemlidir.

Dijital ofis gönüllüsü pozisyonu için kontenjanlar sınırlıdır. Adaylardan bir de kendi motivasyonlarını anlatır bir videoyu Youtube’a yüklemeleri de istenmektedir. Bunun nasıl yapılacağı da aşağıdaki linkte anlatılmıştır. Başvurular tüm herkese açıktır. Öğrenci ya da çalışan kişiler başvuru yapabilir. Ancak başvurulan alan ile ilgili bilgi sahibi olmak ya da o alanda kendisini geliştirmeyi istemek gerekmektedir.

Başvuru İçin Tıklayın

Yorum Yap