Avusturya Graz EVS ESC Gönüllü Hizmeti
  1. Anasayfa
  2. Avrupa Gönüllü Hizmeti ( AGH - EVS)

Avusturya Graz EVS ESC Gönüllü Hizmeti

0

Avusturya Graz bölgesinde yapılacak olan 12 aylık bir proje için gönüllüler aranmaktadır. 01/12/2020 – 31/01/2022 tarihleri arasında projede gönüllü olarak görev yapılacaktır. European Solidarity Corps projesi kapsamında uzun dönem Avrupa Dayanışma Programı faaliyetlerinde çalışılacaktır.

Gönüllü olan katılımcıların proje boyunca tüm konaklama, yemek, ulaşım, vize, sağlık sigortası gibi masrafları karşılanacaktır. Ayrıca kendisine aylık 150 Avro (Euro) giderler için harçlık ödemesi yapılacaktır. Aylık 250 Euro yemek yardımı ödenecektir. Gönüllü olanların Türkiye’ deki evi ile Avusturya’ daki kuruluş arasında yapacakları seyahat giderleri de karşılanacaktır. Gönüllüler Avusturya’da görev yaptığı süre boyunca bir mentör ve bir de kişisel asistan ile çalışacaktır.

Projede gönüllü olmak isteyenler için son başvuru tarihi 30 Ekim 2020 günüdür.

thumbnail
Önerilen Yazı
İş Hayatına Nasıl Atılınabilir?

European Solidarity Corps Sistemi Nedir?

Avrupa gönüllülük hizmetleri European Solidarity Corps sistemi altında aynı çatı altında toplanmıştır. Gönüllülük projelerine başvurular bu platform üzerinden yapılmaya devam etmektedir. AGH projeleri ise sona erdirildi. CV motivasyon mektubu ile gönüllü Avrupa projelerine katılmak mümkündür.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.