İspanya’da 2 Ay Gönülülük Fırsatı
  1. Ana Sayfa
  2. Gençlik

İspanya’da 2 Ay Gönülülük Fırsatı

0

İspanya – Barcelona’da yapılacak olan ve Akdeniz Sağlık İdarecileri Derneğinin de ortağı olduğu proje için iki adet gönüllü aranıyor. Dilerseniz bu gönüllülük projesi ile ilgili detaylı bilgilere birlikte göz atalım. 

Ne Zaman ve Nerede

1 Mayıs – 30 Haziran 2021 tarihleri arasında yapılacak ve gönüllülüğe dayalı olarak gerçekleştirilecek bu etkinliğe iki kişilik başvuru ilanı açıldı. Toplam olarak proje süresi atmış gün olarak belirlendi. 

Son Başvuru Tarihi

Bu ilana son başvuru tarihinin 24 Mart 2021 olduğunun altını çizerek o tarihi geçirmemeniz gerektiğini belirtmiş olalım. 

Nasıl Çalışmalar Yapılacak

Akdeniz Sağlı İdarecileri Derneği ortak ve sorumluluğunda gerçekleştirilecek olan bu etkinlik Avrupa’nın farklı ülkelerinden katılacak olan 10 adet gönüllü ile birlikte yönetilecektir. Bir takım olarak 12 kişinin birlikte çalışacaktır. 

Maliyet ve Diğer Hatırlatmalar

Proje kapsamı içerisinde gönüllülerin gidiş ve dönüş uçak biletleri, gönüllülük süresi içerisinde İspanya – Barcelona’da bulunan konaklamaları ve cep harçlıkları ilgili  kuruluş tarafından karşılanacaktır. Aynı zamanda yemek ücreti de ayrıca katılımcılara verilecektir. 

Başvuru İçin

Proje ile ilgili tüm detaylara ulaşmak için burada bulunan linki kullanarak ulaşabilirsiniz: https://www.asid.org.tr/

Dilerseniz proje ile ilgili yorum ve bilgilerin paylaşıldığı instagram paylaşımına da buradan ulaşabilirsiniz: https://www.instagram.com/p/CMeSLCAgj4p/?igshid=tsc3eeoly1vu

Yorum Yap