İnsan Kaynakları Yönetiminde Son Gelişmeler Hakkında Çalıştay
  1. Ana Sayfa
  2. Gençlik

İnsan Kaynakları Yönetiminde Son Gelişmeler Hakkında Çalıştay

0

Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi insan kaynakları yönetiminde yaşanan son gelişmeleri değerlendirmek adına bir çalıştay düzenliyor. “Küresel salgın ve etkileri, insan kaynakları yönetiminde değişim ve anlam arayışı” olarak belirlenen konu üzerine İngilizce ve Türkçe çalışmalar değerlendirilecek.

Çalıştay Hakkında

Süleyman Demirel Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi tarafından gerçekleştirilecek çalıştay 2 gün sürecek ve toplamda 4 oturumdan oluşacaktır. Sunumlar 15 dakikada tamamlanacak olup diğer 15 dakikalık sürede ise soru ve tartışmalar yapılacaktır.

Çalıştaya öğrenciler, sivil toplum temsilcileri, akademisyenler, öğretmenler, yöneticiler katılabilir. Çalıştay 24-25 Aralık 2020 tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Özetlerin son gönderim tarihi ise 22.11.2020 olarak belirlendi. Çalıştay, pandemi koşulları nedeniyle online olarak gerçekleştirilecektir.

Başvurlar Nasıl Yapılacak?

Başvuru yapmak isteyen katılımcılar ikgec.com adresi üzerinden başvurularını yapabilirler. Çalıştaya özel oluşturulan Twitter ve İnstagram hesapları da ikcalistay olarak açılmıştır. Katılımcılar tarafından gönderilecek bildiriler çalıştay kitapçığında yayınlanacaktır. Bildiriler çift kör hakem yöntemiyle değerlendirilecektir. İntihal tespit edilen bildiriler değerlendirmeyecek ve yayınlanmayacaktır.

Yorum Yap