Türkiye Yükseköğretim Sohbetlerinin İkinci Serisi Düzenleniyor
  1. Ana Sayfa
  2. Gençlik

Türkiye Yükseköğretim Sohbetlerinin İkinci Serisi Düzenleniyor

0

Mevcut yükseköğretim koşullarında İngilizce dilini öğrenme imkanları konuşulacaktır. British Council tarafından düzenlenen ikinci seri web seminerleri olarak düzenlenecektir. Seminer tarihi ise 27 Ekim 2020 saat 16.00 olarak belirlendi. Bu sene pandemi döneminden ötürü oturum konusu ‘Covid-19 koşullarında yükseköğretimde İngilizce eğitimi: Yabancı dil programları sonbahar dönemi ve sonrasına nasıl hazırlandı?’ olarak belirlendi. Oturuma Türkiye ve Birleşik Krallıktan pek çok kişi katılacaktır.

Pandemi koşullarında eğitim dijital platformlara taşındı. Bu eğitimler asında İngilizce dil eğitimi de yerini aldı. Bazı kurumlar ise harmanlanan modeller ile kısmen yüz yüze eğitime devam etti.

Başvuru ve Eğitim Detayları

British Council Eğitim Direktörü Ayşen Güven moderatörlüğünde gerçekleştirilecek olan oturumda İngilizce dil eğitmenleri görüş ve önerilerini paylaşacaktır. Sonrasında ise katılımcıların soruları konuklar tarafından yanıtlanacaktır.

Bu özel oturumda katılımcı olmak isteyenlerBaşvuru için tıklayın adresi üzerinden başvurularını yapacaktır. Seminerlere katılım tamamen ücretsizdir. 2 ayda bir profesyoneller bir araya gelecek ve gelişime açık yeni önerilere kulak vereceklerdir.

Yorum Yap