Ödüllü Online Bilgi Yarışması Sizleri Bekliyor
  1. Ana Sayfa
  2. Yarışma

Ödüllü Online Bilgi Yarışması Sizleri Bekliyor

0

Kahoot platformu kullanılarak yapılan online bilgi yarışması yeniden başlıyor. Her Salı günü Zoom üzerinden yarışma düzenlenecek ve sonucunda ödüller dağıtılacak.

İlk Yarışma 3 Kasım’da

MLSA ile anlaşma yapan platform ilk yarışmasını 3 Kasım Salı günü düzenleyecek. Yarışmanın konuları arasında hukuk ve insan hakları, demokrasi, dijitalleşme gibi gündemimizde her zaman yer alan başlıklar olacak. Yarışmaya katılmak için herhangi bir ücret ödemenize gerek olmayıp sadece aşağıdaki kayıt linkini doldurmanız yeterlidir. Ardından yarışmanın gün ve saati geldiğinde doğrudan yarışmaya katılabilirsiniz.

thumbnail
Önerilen Yazı
Hacker Yarışması “Battleware” Başlıyor

Yarışma 3 Kasım günü saat 19.00 ile 20.00 aralığında gerçekleştirilecek. Ödül konusunda şimdiye kadar herhangi bir açıklama yapılmadı. Sürpriz ödüllerin neler oluğu ilerleyen günler içerisinde netlik kazanacaktır.

Oyun salısı olarak yapılan etiketleme ile bundan sonra her Salı yarışma yapılması planlanıyor. Aşağıdaki kayıt formunu doldurduktan sonra her hafta yarışmalara katılabilirsiniz. Yarışma duyurularını ve zamanlarını öğrenmek için takipte kalmaya devam ediniz. Yeni duyuruları sizlerle paylaşarak bilgi edinmenizi sağlayacağız.

Kayıt Formu İçin Tıklayın

Yorum Yap