TEKNOFEST İçin Geri Sayım | Son 1 Gün
  1. Ana Sayfa
  2. Etkinlikler

TEKNOFEST İçin Geri Sayım | Son 1 Gün

0

Türkiye’nin en büyük havacılık, uzay ve teknoloji festivali için geri sayım başladı. Detaylar ve yarışmalar hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için aşağıda bulunan linki ziyaret edebilirsiniz.

Teknofest Nedir

Türkiye Teknoloji Takımı Vakfı ve Türkiye Cumhuriyeti Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından düzenlenmekte olan ve teknolojinin geliştirilmesi konusunda kritik önem taşıyan konu başlıklarında ürünlerin sergilendiği yarışmaların düzenlendiği bir festivaldir. 

Teknofest Ne Zaman

Teknofest bu sene 21 Eylül – 26 Eylül tarihleri arasında Atatürk Havalimanı’nda gerçekleştirilecektir.

Teknofest Yarışmaları

Her sene olduğu gibi bu senede ilkokul düzeyinden başlayarak her yaş grubu için ayrı ayrı yarışmalar düzenlenecektir. Düzenlenecek bu yarışmalar çok geniş bir kategori aralığında yer aldığı için daha detaylı bilgiye ulaşmak için aşağıda bulunan adres aracılığıyla katılım sağlayabilirsiniz. 

Katılım ve Diğer Detaylar

Yarışma ve diğer konu başlıkları ile alakalı detaylara ulaşmak için buradan teknofest resmi internet sitesine göz atabilirsiniz: https://teknofest.org/

Dilerseniz Türkiye Cumhuriyeti Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı instagram hesabını takip ederek yenilik ve gelişmeler hakkında daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz: https://www.instagram.com/tcsanayi/  

Yorum Yap