Sivil Hareket: 2021 ve Ötesi | #DeğişimleHareket Dijital Forum Sizleri Bekliyor!
  1. Ana Sayfa
  2. Etkinlikler

Sivil Hareket: 2021 ve Ötesi | #DeğişimleHareket Dijital Forum Sizleri Bekliyor!

0

Yılın en ufuk açıcı dijital forumu olarak tabir edilen bu hareketle, kapıda duran değişim adeta içeri buyur ediliyor. Peki bu ne anlama geliyor?

Sivil Düşün, SİVİK HAREKET: 2021 ve ÖTESİ Dijital Forumu aracılığıyla kişileri, sivil alanda dünya genelinde atılmış olan cesur, esin dolu ve yaratıcı adımlarla tanıştırmaya davet ediyor. Peki bu hareketin amaçları nelerdir?

  • Yeni tanışıklıklar kurup özlem gidermek
  • Değişimin doğası ile trendlerin yönünü kavrayabilmek
  • İlham veren hikayeleri dinlemek
  • 2021’in ötesine hazırlanmak
  • Dünyanın dört bir yanındaki sesleri ya da eylemleri, değişim sahasını genişlemesine imkan tanıyan aktivistlerle fikir alışverişleri yapmak

Forum 3 – 4 ve 5 Mayıs 2021 tarihlerinde düzenlenecek. Forumda İngilizce ve Türkçe, aynı zamanda işaret dili çevirileri de olacak. Cinsiyet çerçevesi baz alınarak, ayrıca şehirler de gözetilerek eşit temsil sağlanacak. Foruma yapılan başvuruların ciddi anlamda yoğun olması durumunda ise katılım için uygun görülen her sivil örgütünden birer tane temsilci kabul edilecek.

Yapılan her başvuru için az önce bahsedilen koşullar dikkate alınacak. Uygun görülen başvurular için kişilere bildirim gönderilecek. Sonrasında da katılım sağlamaları talep edilecek. Dilerseniz kayıt yaparken kendimizi tanıtan çalışmalarınızı da platforma yükleyebilirsiniz.

Forumun üç gününde de farklı konuşmacıların deneyimlerini dinleyerek, kendi ufkunuzu da genişletebilirsiniz.

Detaylı bilgi ve başvuru formu için: https://www.sivildusun.net/sivil-hareket-2021-ve-otesi-degisimlehareket/

İnstagram adresi: https://instagram.com/sivildusun?igshid=1tbmyws0j2rqh

Yorum Yap