Dijital Kahramanlar Bootcampı Başvuruları Açıldı
  1. Ana Sayfa
  2. Etkinlikler

Dijital Kahramanlar Bootcampı Başvuruları Açıldı

0

Etkinlik Tarihi: 17 – 20 Aralık 2020

Gönüllülük, insanların daha insanca yaşayabilmeleri için gerekli olan inanç kalıplarını oluşturan temel bir faktördür. Peki tüm sınırları ortadan kaldıran Dijital Gönüllülük Sistemi e-Gönüllü ile inanç kalıplarınızı ortaya çıkarmak ister misiniz?

E-Gönüllü, sivil toplum faaliyetlerinin dijitalleşmesine destek veren sosyal bir girişimdir. Öyle ki Covid-19 pandemi dönemiyle birlikte artık birçok sivil toplum kuruluşları faaliyetlerini dijital ortamda yürütüyor. E-Gönüllü ve EntreCom tarafından düzenlenen Dijital Kahramanlar Bootcampıyla birlikte sivil toplumun dijital alanda daha da güçlenmesine katkı sağlamak amacı gütmektedir. Ayrıca dijital alanda yürütülebilecek sosyal sorumluluk çalışmalarını da oluşturmak, sivil toplum kuruluşları ve gönüllüler arasındaki etkileşimi artırmak ve dijital gönüllülük bilincinin yaygınlaşmasını hedeflemektedir.

Dijital kahramanlar, Bootcampı’na başvuru yapanlar, eğitim, gençlik çocuk, sağlık, sürdürülebilirlik alanlarında kampanya çalışmaları, komünite bilinci ve online eğitimler gibi dijital alanda yürütülmesi mümkün olan sosyal çalışmalar oluşturmak ve yaygınlaşmasını sağlamak hedefler arasında yerini alır.

Sivil toplumu güçlendirmek adına düzenlenecek olan Dijital Kahramanlar Bootcamp’ı, 17 ve 20 Aralık tarihlerinde çevrimiçi platformlar üzerinden gerçekleştirilecektir. Bu maratonda yer alabilmek ve sivil toplumun dijital alanda güçlenmesine katkı sağlamak isteyen herkes bireysel ya da kendi takımıyla birlikte toplamda 4 gün sürecek olan macerada yerini alabilirler! Başvuru herkes için açıktır.

Son Başvuru Tarihi: 15 Aralık 2020

Eğitim Yeri: Online

İletişim: [email protected]

İnternet Adresi: egonullu.com

Başvuru formu için tıklayınız.

Yorum Yap