Genç Danışma Kurulu Projesi
  1. Ana Sayfa
  2. Proje, Hibe ve Fonlar

Genç Danışma Kurulu Projesi

0

Malatya Yeşilyurt Belediye Başkanlığı, Yeşilyurt Gençlik Merkezi, Milli Türk Talebe Birliği, Malatya Fotoğraf ve Sinema Derneği ile Kentsel Gelişim Derneği ortaklığında Genç Danışma Kurulu Projesi hayata geçiriliyor. Son başvuru tarihi 15 Mart 2021’de son bulacak olan bu projeye katılmak için aşağıda bulunan bağlantıdan başvurabilirsiniz. 

Değişim İnsanla Başlar

Tam da bu sözün merkezinde hayata geçecek olan Genç Danışma Kurulu Projesi, her insanın çözümün bir parçası olduğunu ve şehirlerin sorunlarının azaltılması için neler yapılması gerektiğini masaya yatırıyor.

Sadece Malatya ilinden başvuruların alındığı bu projede gençlik danışma kurulunun bir parçası olabilir. Aynı zamanda kentin sorunlarına birlikte çözüm bulmaya başlayabilirsiniz. 

Genç Danışma Kurulu Başvuru Şartları

Son başvuru tarihi: 15 Mart 2021

Toplantı tarihi: 21 Mart 2021 – Malatya

Sadece 15 ila 30 yaş arasındaki kişilerin başvuruları kabul edilmektedir. Eğer başvurunuz kabul edilirse eğitimler düzenlenerek bu eğitimlere göre bir faaliyet planı oluşturulacaktır. Toplam üye sayısının 20 olması planlanmaktadır.

Genç danışma kurulu projesine başvuran her kişinin başvuruları titizlikle incelenip, mutlaka olumlu yada olumsuz bir geri dönüş yapılacaktır.

Kentin Sorunlarına Birlikte Göz Atalım

Eğer kentin sorunlarına değinmek isterseniz Malatya iline ulaşım sorununuz bulunmuyorsa bu ilana başvurabilirsiniz. Fark yaratmak yenilik oluşturmak ve geleceği birlikte dizayn etmek için oluşturulan bu ekibe başvuru bağlantısı aşağıda yer almaktadır. 

BAŞVURU İÇİN TIKLAYIN

Yorum Yap