Birleşik Krallık Büyükelçiliği Program Fonu Çağrısı Yayınlandı
  1. Ana Sayfa
  2. Proje, Hibe ve Fonlar

Birleşik Krallık Büyükelçiliği Program Fonu Çağrısı Yayınlandı

0

Birleşik Krallık Büyükelçiliği Program Fonu ile bu sene basın özgürlüğü ve sıfır atık temalarındaki projeler desteklenecektir. Birleşik Krallık ile Türkiye dış politikaları hedefleri doğrultusunda her yıl yapılan hibe programı ile seçilen projeler desteklenmektedir. Projeler topluma ve dünyaya yararlı olacak konulardan seçilmektedir. Her sene bir tema belirlenir ve bu temalarda projeler sunulması istenir.

Birleşik Krallık Büyükelçiliği tarafından 2020/2021 yılı için teklif  çağrısı yapıldı. Basın Özgürlüğü ve Sıfır Atık temalarındaki proje teklif çağrısı için başvurular alınmaktadır. Bu iki alandaki proje sahibi gerçek ya da tüzel kişilikler başvuru yapabilir.

Başvuru Süresi

Projeye başvuru yapmak isteyenler içi başvurular alınmaya başlamıştır. Son başvuru günü ise 6 Kasım 2020 tarihidir. Basın özgürlüğü alanında sunulan projelerden seçilerek desteklenecek olanlara Asgari £20.000 – Azami £80.000 ödeme yapılacaktır. Sıfır Atık Projelerinden desteklenenlere ise Azami £15.000 ödeme yapılacaktır. Ödemeler hibe olup karşılıksızdır.

Başvuru İçin Tıklayın

Yorum Yap