HOLLANDADA 12 AY! ESC GÖNÜLLÜLÜK PROJESİ
  1. Ana Sayfa
  2. Proje, Hibe ve Fonlar

HOLLANDADA 12 AY! ESC GÖNÜLLÜLÜK PROJESİ

0

Avrupa komisyonu tarafından belirlenen projeler kapsamında gönüllülük esaslı projeler gerçekleşmektedir. Düzenlenen bu projede de Hollanda da gerçekleşerek sizlere çeşitli fırsatlar sunmaktadır.

Yurtdışı imkanının yanı sıra farklı tecrübeler kazanabileceğiniz ve rüya gibi bir 12 ay geçireceğiniz Hollanda ESC gönüllülük projesinde siz de yer alabilirsiniz. Her sene bu şekilde gerçekleşen projeler, beraberinde sizlere farklı platformlarda yer alma imkanı da sunmaktadır. 

Öncelikle gönüllü olarak başvuracağınız bu projede hedefleriniz arasında farklı kültürler ve yaşam tarzlarını tanımaya ve merak etmeye yatkınlığınız söz konusudur. Sizler için farklı bir deneyim ve kaçırılmaması gereken bir fırsat olan Hollanda’ Da 12 Ay ESC Projesi Rock Solid vakfı tarafından gerçekleştirilen 4 projeden biri olarak proje  kapsamında tüm masraflarınız karşılanacaktır. 

  • Hiçbir şekilde bir ücret talebinde bulunulmayacaktır. 
  • Projede gönüllü olarak yer aldığınızda evlerde yada restoranlarda işçi olarak çalışabileceksiniz.  
  • Proje  kapsamında program kuralları doğrultusunda katılan gönüllülerin  seyahat , konaklama ve yemek masrafları karşılanacaktır. 

12 aylık bir gönüllülük projesi olan bu projede bilmeniz gereken tüm bilgilere infopack den ulaşabilirsiniz.

İNFOPACK İÇİN TIKLAYIN

Proje için Türkiyeden de başvurular kabul edilmektedir. Proje kapsamında gerçekleşecek etkinliklere katılımınız ve projede yer almanız için başvurunuzdan sonra projeye özel olarak motivasyon mektubu hazırlamanız gerekmektedir. İnternette bir çok örneği olan bu motivasyon mektubunu hazırlarken dikkatli olmalısınız. Proje kapsamında gerçekleşecek programın içeriği sitede detaylı olarak mevcuttur. Yapılacak olan başvurunuz uygun tarihlerin kapsamında yapılmalıdır. 

Hollanda ‘ da 12 Ay ESC Projesi  son başvuru tarihi ne zaman?

Hollanda ‘ da 12 Ay ESC Projesi  son başvuru tarihi 01.03.2021 dir.

Mevcut olan proje tarihleri de 01/09/2021 – 25/08/2022 olarak belirlenmiştir. Bu tarihileri kaçırmadan başvuru yapmanızda fayda vardır. Daha sonra yapılan başvurular kabul edilmeyecektir. Hollanda ‘ da 12 ay ESC projesi nin sadece Hollanda için değil genel olarak katkısı olacaktır. Bir çok farklı kültürle etkileşim halinde olacak ve farklı bilgiler edinme imkanı sağlayacaksınız.  Proje kapsamında kendinizi de geliştirme imkanı bulacaksınız. Farklı kurslar ve eğitimler size katkı sağlayacaktır. 

Yorum Yap