Türkiye-Macaristan Yatırım Fırsatları
 1. Ana Sayfa
 2. Proje, Hibe ve Fonlar

Türkiye-Macaristan Yatırım Fırsatları

0

İçinde bulunduğumuz bu ekonomik sıkıntıların olduğu son dönemde, özellikle de yeni yatırım araçları ve çeşitli imkanlar ön plana çıkıyor. Bu noktada Macaristan ile olası yatırım fırsatlarının konuşulacağı İstanbul Ticaret Odası sponsorluğunda gerçekleşecek olan ücretsiz webinar için gerekli tüm bilgileri derledik.

Zaman Ve Yer Hakkında

Programın 7 Nisan Çarşamba günü, saat 14.00-16.15 arasında gerçekleştirilmesi planlanıyor. Özellikle de pandemi döneminde önemi artan ve sıklıkla kullanılan online sunum programları yine bu noktada bizlere yardımcı olacak. İTO kurumsal internet sitesi üzerinde detaylı bilgilerin verilmesi ile birlikte Zoom programı üzerinden mobil veya bilgisayar platformları üzerinden seminere giriş yapmak mümkün olacaktır.

Katılım İçin

Tamamen ücretsiz bir şekilde katılım imkanı sunan İTO, dinleyici ve seyirciler için Instagram adresleri üzerinden bir gönderi paylaştı. https://ito.org.tr/tr/etkinlikler adresi üzerinden giriş yapılabilmeyi aktif hale getirmenin yanı sıra, yine aynı link üzerinden diğer etkinlikler hakkında da bilgi sahibi olunabiliyor.

Öte yandan https://forms.gle/67r4FJt2YBqtN57t7 adresi üzerinden de yine kayıt işlemlerini gerçekleştiren kullanıcılar;

 • İsim
 • Kurum/Şirket adı
 • E-posta adresi

Gibi iletişim bilgilerini girerek ücretsiz bir şekilde bu webinara katılabilme imkanı sağlayacak.

Programda Kimler Var?

Türkiye ve Macaristan arasında gerçekleşmesi muhtemel yatırım fırsatlarının konuşulacağı bu seminerde, katılımcılar da önem arz ediyor. 2 saat 15 dakikalık periyotta söz alacak olan görevli ve konuşmacıların tam listesi ise şu şekilde;

Açış Konuşmaları

 • Levent Taş (İTO Yönetim Kurulu Üyesi)
 • László KELLER (Macaristan İstanbul Başkonsolosu)

Konuşmacılar

 • Andras Rev (Macaristan Ticaret ve Sanayi Odası Müdür Yardımcısı)
 • Renata Shıraıshı (Macaristan İstanbul Başkonsolosluğu Ticaret Ataşesi)
 • Burak Aktaş (HEPA Türkiye Ofisi Genel Müdür Yardımcısı)
 • Arda Tugay (Macar EximBank Türkiye Temsilcisi)
 • Harun Hasyüncü (Direktör, Ravaber)

Webinar Hakkında

Son yılların gelişen teknolojisi ve ekonomik yatırım olanaklarının kısıtlanması ile birlikte, özellikle de ikili ilişkiler, ülkelerin ekonomik anlamda düzlüğe çıkması için önemli rol oynuyor. Bu noktada her iki tarafın da avantaj ve dezavantajlarının konuşulacağı, ortak bir noktada buluşularak her iki tarafın da kazançlı çıkabileceği bir yöntem seçilerek yatırım fırsatları değerlendirilecek.

Yorum Yap