Ufuk Avrupa | Yenilikçi Konseyi
  1. Ana Sayfa
  2. Proje, Hibe ve Fonlar

Ufuk Avrupa | Yenilikçi Konseyi

0

Kadın girişimciler için yapılan çalışmalara bir yenisi daha eklendi. Yeni başlangıcı yapılan Kadın Liderlik Programı ile EIC ile Women TEchEU imkanlarından yararlanmakta olan veya yararlanacak kişilere danışmanlık yapacak yöneticiler aranıyor.

Aynı zamanda yöneticilerin dışında yine EIC ve Women TEchEU için girişimciler, yatırımcılar ve yenilik konusunda ön plana çıkan kişiler aranmakta…

Programa Son Başvuru Tarihi Ne Zaman

Ufuk Avrupa Yenilikçi Konsey’e son başvuru tarihi olarak: 8 Nisan 2021’in ön plana çıktığını söyleyebiliriz. Aynı zamanda başvuru hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için aşağıda bulunan link aracılığıyla bilgilere ulaşabilirsiniz. 

Toplam Bütçe Ne Kadar

Yenilikçi Konseyi olarak da isimlendirilen Ufuk Avrupa için ayrılan toplam bütçe: 3.300.000 Euro olarak belirlenmiş durumda. 

Peki ama Avrupa Yenilikçi Konseyi bu programla birlikte tam olara ne amaçlamaktadır?

Öncelikle kadınların yenilik ve teknolojik gelişimlere adapte olmasını, ağ kurma becerileri kazanmaları ve şirketlerde ki etkin rollerini artırmayı amaçlamaktadır. Bu program dahilinde kadınlar tarafından kurulan şirketlerin, çalışmaların ve iştiraklerin de desteklenmesi amaçlanmaktadır. 

Daha Detaylı Bilgi İçin

Bu proje hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için; https://ab.gov.tr/ adresini ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Aynı zamanda Avrupa Birliği Başkanlığı resmi instagram hesabını da takip ederek yeni projeler, yapılan uygulamalar ve diğer detaylı konu başlıkları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Avrupa Birliği Başkanlığı Resmi İnstagram Adres: https://www.instagram.com/abbaskanligi/

Yorum Yap