İngiltere Büyükelçiliği Program Fonu Duyurusu Yayınlandı
  1. Ana Sayfa
  2. Hibe Duyuruları

İngiltere Büyükelçiliği Program Fonu Duyurusu Yayınlandı

0

İngiltere Büyükelçiliği Program Fonu, İngiltere’nin Türkiye’deki dış politikası ile uyumlu projeleri desteklemek adına yeni bir duyuru yayınladı. Bu duyuru ile şartları sağlayan projelere 75 bin ile 150 bin lira arasında değişen miktarlarda destek verileceği ifade edildi.

Başvuru Konuları

İngiltere Büyükelçiliği’nin sağladığı bu fondan istifade edebilmek için aşağıda yer alan konulardan birisi ile ilgili bir program planlanması gereklidir.

  • İfade ve medya özgürlüğü
  • Farklılık, gençliğin entegrasyonu, demokrasi ve insan haklarının dahil olduğu yönetişim konuları
  • Cinsiyet eşitliği ve kadınların güçlendirilmesi
  • Siyasi diyalog ve tartışmalar üzerine odaklanmış barış ve güvenlik konuları

Nasıl Başvuru Yapılır?

Bu fondan faydalanmak isteyen kişiler öncelikli olarak kısa bir teklif hazırlamalıdır. Bu teklifte programın değerlendirme yapabilmesine olanak sağlayacak hususlar bulunmalıdır. Kısa bir şekilde listelenmiş olan teklifin gerekli şartları sağlaması gerekmektedir.

Başvurular İngiltere Büyükelçiliği web sayfası üzerinden gerçekleştirilecektir. Son başvuru tarihi ise 6 Kasım 2020 olarak ilan edildi. Web sayfasında örnek proje formu ile bütçe temelli faaliyet formunun şablonları bulunmaktadır. Kişiler bu formları doldurmak sureti ile ilk adımı atabilirler.

Proje hakkında detaylı bilgi almak için mail adresi de verilmiştir. Dileyenler bu mail adresi üzerinden destek alabilir. Mail adresi ile başvuru linkini sizler için aşağıda paylaşıyoruz.

Mail: [email protected]

Başvuru İçin Tıklayın

Yorum Yap