EWC \ Girişimcilik Dünya Kupası Türkiye Lansmanı Duyurusu
  1. Ana Sayfa
  2. Proje, Hibe ve Fonlar

EWC \ Girişimcilik Dünya Kupası Türkiye Lansmanı Duyurusu

0

Girişimcilik Dünya Kupası (Entrepreneurship World Cup-EWC) Misk Global Forum, Global Girişimcilik Network’ü (GEN) ile Global Eğitim ve Liderlik Vakfı stratejik ortaklığın bağlamında düzenlenmektedir. EWC Ulusal Yarışması ise bu yıl Türkiye’de Habitat Derneği Ulusal Organizatörlüğü tarafından gerçekleşmektedir. İlk yılında 187 ülkeden yaklaşık olarak 102.000 yarışmacının girişimlerine ev sahipliği yapan EWC, 2021 yılında daha da fazla girişimi bünyesinde ağırlamayı hedeflemektedir. Eğer siz değerli katılımcı adayları da ekibinizle girişiminize güveniyor, onu bir adım daha öteye taşımak ve global bağlamında girişimlerinizi yarıştırmak istiyor iseniz hemen başvurunuzu yapmanız tavsiye edilmektedir.

Program Hakkında Gerekli Detaylar

Girişimcilik Dünya Kupası bu yıl Türkiye’de Habitat Derneği Ulusal Organizatörlüğü bünyesi bağlamında gerçekleştirilecek olup yapılacak olan bu Lansmana potansiyel olarak davetli bulunmaktasınız. Birbirinden değerli konuşmacıların da yer alacağı EWC Türkiye Lansmanı, siz değerli katılımcıların katılımları ile daha da fazla değer kazanacaktır. Lansman hakkında detaylı bilgilere şu link adresi üzerinden ulaşım sağlayabilmeniz mümkün olmaktadır: https://habitatdernegi.org/

Program Tarihi ve Programa Katılım Linki

Yapılacak olan Lansman programı 18 Nisan 2021 tarihinde olup saat 16 : 00’da gerçekleştirilecektir. Lansman yayını ise Habitat Derneği YouTube kanalı üzerinden yapılacak olup YouTube platformunun belirlenen kanal linki: https://www.youtube.com/channel/UCd_t9kSrp1R0j68n1oUjrGw olarak sizlere sunulmaktadır. Çeşitli farklı fikirlerin yarışacağı bu önemli Lansman programına herkes davetli olup katılım tamamı ile ücretsizdir.

Yorum Yap