Dijital İletişim Stajyeri
  1. Ana Sayfa
  2. İş ve Staj Fırsatları

Dijital İletişim Stajyeri

0

Mentalink kurumsal iletişim ekibinde beraber çalışabileceği “Dijital İletişim Stajyeri” arayışında. Öğrenmeyi, yeni fikirler geliştirmeyi, yeniliği ve paylaşmayı seven herkes aşağıda bulunan link aracılığıyla başvurusunu yapabilir. Dilerseniz Mentalink nedir ve ne amaçla kurulmuştur? Sorularının cevabına birlikte değinelim. 

Mentalik İnsan Kaynakları

Genel anlamıyla insan kaynakları konu başlığında danışmanlık hizmeti veren bir adres olarak ön plana çıkar. Yönetim, işlevlerin değerlendirilmesi, danışmanlık ve uygulama gibi konu başlıklarında ihtiyacınız olan her türlü hizmeti mentalink aracılığıyla alabilirsiniz. 

Sorunların Ortadan Kaldırılması İçin

Aynı şekilde kurum ve kuruluşların mevcut sorunlarının tespiti, analizinin yapılması ve iyileştirme çalışmalarının yerine getirilmesi için aktif olarak çalışmalar ve uygulamalar geliştiren bir sistemi bulunmaktadır. 

Eğitim Konusunda Destek Sağlar

Mentalink belli bir alanda profesyonelleşmek isteyen adreslerin eğitim organizasyonlarının ve bu sürecin yönetilmesini de üstlenmektedir. Bu kapsamda, Mesleki Eğitim Kursları – Uluslararası Eğitim Danışmanlığı – Kısa – Uzun Dönem Kurslar – Sertifikalı Kurslar / Eğitimler gibi konu başlıklarını birlikte değerlendirir. 

Sizler de mentalink ile birlikte uzun süreli bir staj imkanına ulaşmak istiyorsanız “Dijital İletişim Stajyeri” hizmetine göz atabilirsiniz. 

Başvuru ve Diğer Bilgiler İçin

Güzel bir staj ortamı yakalamak, paylaşmak ve yeniliklerden haberdar olmak için portal.mentalink.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Aynı zamanda mentalink resmi instagram adresini ziyaret ederek verilen hizmetler ve diğer staj programları hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmanız da mümkün olmaktadır. 

https://www.instagram.com/mentalconsultancy/

Yorum Yap