Nar Mektep Staj ve Kariyer Akademisi Başvuruları Başladı
  1. Ana Sayfa
  2. İş ve Staj Fırsatları

Nar Mektep Staj ve Kariyer Akademisi Başvuruları Başladı

0

Nar Mektep Akademi’nin 2021 yılı içinde gerçekleştirmeyi planladığı eğitim programlarından ikincisi için başvurular başladı!

7 Haziran ile 1 Eylül tarihleri arasında düzenlenmesi planlanan eğitim programı çevrimiçi ve yüz yüze şekilde gerçekleştirilecektir.

Eğitim takvimi boyunca zorunlu tutulan programların yanı sıra katılımcılar tarafından talep edilmiş olan eğitimler de gerekli uzmanlar tarafından düzenlenecektir. Eğitimler ağırlıklı olarak sivil toplum kuruluşları ve tüm meslek grupları için ihtiyaç duyulacak temel eğitimleri (Proje hazırlama, CV hazırlama ve mülakat teknikleri, Orta ve ileri excel, iş sağlığı ve güvenliği gibi konuları) kapsar. Katılımcıların öğrenci olmaları durumunda staj belgesi kurum tarafından düzenlenecektir.

Programın ağırlıklı olarak on-line platformlarda yürütülecek olması, bu sürecin basit bir süreç olduğu anlamına gelmemektedir. Katılımcı kişileri bu süreçte son derece yoğun bir program beklemektedir. Programın sonunda tüm katılımcılar 30 Ağustos ile 1 Eylül tarihleri arasında Ankara şehrinde misafir edilecektir. Misafir edilecek kişilerin konaklama, yol ve yemek giderleri akademi tarafınca karşılanacaktır. Bu aşamaya katılım zorunlu değildir.

Akademiye 18 ile 30 yaş aralığında olan gençler başvuru yapabilir. Program, toplamda 30 kişiliktir. Gelen başvurular arasında genel bir değerlendirme yapılacaktır.

Program başvurusu ise linkedin ve online başvuru formu ile yapılacaktır.

Program için yapılacak olan başvurular 12 Nisan 2021 tarihi itibariyle açılmıştır. 12Mayıs 2021 saat 17:00’a kadar başvurular devam edecektir. Başvuru yapmak isteyen kişilerin başvuru formunu eksiksiz bir şekilde doldurmaları gerekmektedir.

İlk aşamayı geçmiş olan adaylar 22 Mayıs 2021 tarihinde internet üzerinden yapılması planlanmış olan mülakata davet edileceklerdir. Sonuçlar ise 26 Mayıs 2021 tarihine kadar e-mail ve telefon yoluyla kişilere bildirilecektir.

Önemli not: Salgın, halk sağlığı öncelikleri ya da resmi yönetmeliklerde meydana gelen değişikliklere bağlı olarak eğitim zamanı, yeri ya da şekli konusunda değişiklik yapmak zorunda kalınması durumunda, katılımcıların en hızlı şekilde haberdar edileceği taahhüt edilmektedir. 

Başvuru formu için: https://www.narmektep.org/ 

Detaylı bilgi için: [email protected]

İnstagram adresi: https://instagram.com/narmektep?igshid=gmeso7g18gtn

Yorum Yap