Dijital Yuvarlak Masa Buluşmaları
  1. Ana Sayfa
  2. Etkinlikler

Dijital Yuvarlak Masa Buluşmaları

0

İsmini Geleceğin Gücü Girişimciler kelimelerinden alan G3, bu sene de Dijital Yuvarlak Masa Buluşmaları ile karşınızda.

Buluşma Ne zaman ve Saat Kaç ta Yapılacak

Girişimci adaylarının, fırsatları ve yenilikleri gözlemleyebileceği bir buluşma olan dijital yuvarlak masa buluşmalarına aşağıda ki tarih ve saatte katılım sağlayabilirsiniz. 

Tarih: 22 Mart 2021 

Saat: 11.15 – 12.30

Etkinlikte Neler Olacak

Bu etkinlik içerisinde deneyimli mentorlar ile girişimci adaylarının bir araya gelmesi planlanmaktadır. Bir fikri olan ve girişimde bulunmak isteyen herkes bu etkinliğe katılabilir. Aklınızda olan projenin nasıl hayata geçirilebileceğini, daha önceden başarılı olan insanların hikayelerini ve yol haritalarını detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz. 

Neden G3

Her sene olduğu gibi bu senede geleceğin gücü olan girişimcileri bir araya getiren bu uygulamada yuvarlak masa buluşmalarını tamamlayabilirsiniz. Daha detaylı bilgi sahibi olmak ve başvuru yapmak için ilgili linki ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. 

Başvuru Nereden Yapılacak

Başvuru için aşağıda bulunan linke tıklayarak G3’ün link ağacına ulaşabilirsiniz. Dilerseniz başvuru ile ilgili akla gelen diğer konu başlıklarına da son derece hızlı ve kesintisiz bir şekilde ulaşmanız mümkün olmaktadır. 

Aynı zamanda G3 resmi instagram hesabını ziyaret ederek diğer konu başlıkları hakkında da detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. 

https://visitmy.bio/habitatdernegi

https://www.instagram.com/habitatdernegi/

Yorum Yap